سفارش تبلیغ
صبا
مردم را روزگارى رسد که در آن از قرآن جز نشاندن نماند و از اسلام جز نام آن . در آن روزگار بناى مسجدهاى آنان از بنیان آبادان است و از رستگارى ویران . ساکنان و سازندگان آن مسجدها بدترین مردم زمینند ، فتنه از آنان خیزد و خطا به آنان درآویزد . آن که از فتنه به کنار ماند بدان بازش گردانند ، و آن که از آن پس افتد به سویش برانند . خداى تعالى فرماید : به خود سوگند ، بر آنان فتنه‏اى بگمارم که بردبار در آن سرگردان ماند و چنین کرده است ، و ما از خدا مى‏خواهیم از لغزش غفلت درگذرد . [نهج البلاغه]
 
دوشنبه 94 اسفند 24 , ساعت 8:52 عصر

 

مردم ایران و رزمندگان اسلام از معرکه برجام فهمیده اند که دشمن شان، آمریکا و اسرائیل سخت وحشت کرده اند و می خواهند با تفرقه بین مردم ایران و نفوذ در داخل و متن جمهوری اسلامی ایران ترس خود را چاره کنند، امروز به بهانه نقض برنامه موشکی و فردا به بهانه نقض امنیت جهانی و حقوق بشر و پس فردا به بهانه شیعه و سنی و عرب و عجم و تجزیه کشورهای هم پیمان با ایران، و روزی دیگر تروریست خواندن مقاومت منطقه، و ما باید در شب نشینی هایمان حوادث غم بار روزعاشورا، جنگ تحمیلی و هزاران خواندنی های تاریخ را به یاد بیاوریم و بدانیم که شیعه مرتضی علی (ع) بعد از هزار و چهارصد سال باید حوادث تلخ و غم بار شیعه را مرور کند و درس بگیرد.

سربازان پاسدار حرم زینب (س) ترک خانه و دیار کرده اند تا به وظیفه الهی خود عمل کرده و به دیدار معبود خویش بشتابند، انها به دنبال مرهمی رفته اند تا جراحت های دلهایشان را درمان کنند، آنها به قصاص خون آقایمان آمام حسین شهید (ع) برخاسته اند.

برجام طعمه تله ای است که سلطه گران صهیونیست مسیحی امریکائی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی بوجود آورده اند، آنها چون نمی توانند در قدرت با ایران در بیافتند، می خواهند با حیله ایران اسلامی را مغلوب کنند، اکنون قدرت امریکا قویتر از جمهوری اسلامی ایران نیست، بلکه فقط مکر و حیله اش زیادتر است، و مردم ایران به خوبی این مسئله را فهمیده اند که اینک هر ندا و صدائی در داخل و خارج که بوی تفرقه و فرقه گرایی بدهد خُدعه و سلاح دشمن است . 

ادامه مطلب...

شنبه 94 اسفند 22 , ساعت 5:15 عصر

 

ای سرور و سیده دو عالم یا فاطمه الزهرا (س) در همین روزها بود که زیرفشار سخت و ضربات روحی و جسمی شدید و پی در پی، بدن و روح شما را مورد هجوم ساخته بود، و شما در هم شکسته و بیمار گشته بودید، و حزن و اندوه بر هستی تان فرو رفته بود.

یا فاطمه جان (س) چگونه تو را زخم زدند که رخ از تمام اهل زمین پنهان کردی و فرمودی شبانه و پنهان دفن شوی، شهر مدینه، چه مدینه ‌اى بود که توانست چنین مصیبتى را تاب آورد و در هم نشکند، مگر نه شما والاترین محبوبه خداوند بودی، مگرنه رضاى خداوند در گرو رضایت شما بود، و غضب خداوند در گرو خشم شما، مگر نه شما رازآفرینش زن بودید و بهانه خلقت نسوان، مگر نه شما پاره تن پیامبر بودید و عزیز مسلم خداوند اعلا؟.

یا فاطمه (س) صبر لایتناهى خدا در جانکاه ‌ترین حادثه آفرینش در سوگ تو به تجلى نشسته است، یا زهرای مرضیه (س) ، شهادت می دهیم پس از رحلت پدر بزرگوارت، رسول خدا (ص) آنچه ندیدى آرامش بود و آنچه نیافتى مجالى براى فریاد زدن.

و چه حسرتی بزرگ‏ تر از بازماندن از محبت حضرت فاطمه زهرا (س) که رسول خدا(ص) خشم او را خشم خدا می ‏داند، و خشنودی او را خشنودی خدا، حضرت فاطمه (س) سکوتش برای خدا بود، فریادش برای خدا بود، لبخند و خشمش، صلح و قهرش همه و همه برای خدا بود.

اگر خداوند حضرت فاطمه (س) را برای آن مقطع زمانی پس از وفات رسول خدا (ص) انتخاب نکرده بود، و مبارزات آن بانوی بزرگ دو عالم، علیه غاصبان خلافت نبود،اسلام ناب تداوم نمی ‏یافت، سلامت دین و اصالت اسلام، در خطر جدی قرار می ‏گرفت، امامت و رهبری معصوم برای همیشه از میان می ‏رفت و ره‏ آورد رسالت نابود می ‏گشت.

یا فاطمه جان (س) چگونه تو را زخم زدند که رخ از تمام اهل زمین پنهان کردی

برای ارزیابی نتیجه مبارزات حضرت زهرا (س) باید برای نسل امروز روشن شود،مگر مهاجمان چه می ‏خواستند؟ باید احتمالات یاد شده و اهداف اصلی و عمق توطئه برملا شود، که چقدر غاصبان خلافت توانستند به اهداف خود برسند، و فاطمه (س) چقدر با اهداف شوم آنان آشنا بود، چگونه با آنها به نبرد برخاست، و سرانجام کدامیک پیروز شدند؟ حضرت فاطمه(س) یا غاصبان خلافت ؟.

ادامه مطلب...

شنبه 94 اسفند 15 , ساعت 2:32 صبح

داعشی ها و تکفیری ها لشکری از تفکر شیطانی هستند که در مقابل دین رحمانیت اسلام، منطق و علیه تمامی فلسفه بعثت انبیاء الهی قرار گرفته اند و دقیقا همان کاری را می کنند که رژیم اسرائیل خواهان آن است، آنها از نام اسلام برای جنایتشان استفاده می کنند و متخصص کشتن مسلمانان هستند، راهبرد این وحشیان طوری است که اگر بکُشند به نفع اسرائیل است، اگر بمیرند به نفع اسرائیل است، اگر بمانند به نفع اسرائیل است و از نفت کشورهای عربی هم برای حفظ رژیم صهیونیستی استفاده می کنند، یک سود بسیار خالص برای رژیم غاصب اسرائیل و سلطه گران غرب، رباط های قاتلی که توسط شیوخ فاسد عربستان و قطر و با مدیریت آمریکا و اسرائیل و سلطه گران اروپایی اختراع شده اند، در واقع آمریکائیان و صهیونیزم جهانی یک یازده سپتامبر همیشگی به وجود آورده اند تا جلو نفوذ و گسترش دین مبین اسلام را در دنیا بگیرند.

کسانی که ناقل این ویروس بوده اند الان خودشان هم در مقابل این ویروس آسیب پذیر شده اند، برای همین آمریکائیان در صدد هستند تا تعادل را میان این جانوران برقرار کنند و این وحشیان را به بد و خوب تقسیم کرده اند تا بدین طریق واکسنی برای خود درست کنند، در واقع آمریکائیان به کمک آن دسته از تکفیریهایی آمده اند که طرفدار احمق ها نباشند.       

نفرت از امریکا و اسرائیل مثل یک زخم عمیق، قلب انسان های مظلوم و ستم کشیده را می سوزاند، صدها هزار کشته و میلیون ها آواره از زن و کودک و انسان های بی گناه در کشورهای سوریه، عراق، افغانستان و یمن و غیره ثابت می کند که آمریکائیان فقط به فکر ضربه زدن به ایران و مقاومت در منطقه هستند و در این راه از هر جنایتی علیه بی گناهان استفاده می کنند. 

ادامه مطلب...

دوشنبه 94 بهمن 12 , ساعت 7:49 صبح

 

زمانی که رژیم ستم شاهی طاغوت صدای آدمیان معتمد، مومن، و انقلابی را در نطفه خفه می کرد، امام خمینی (رحمت اله) چون خورشیدی تابان پا به ایران گذاشت، امام به وظیفه الهی انسانی خود در15 خرداد42 لبیک گفته بود و استارت انقلاب را زده بود، و اینک روز دوازده بهمن سال1357 ساعت9.30 دقیقه بامداد بود، که امام پا به ایران گذاشت امامی که نه برگشت می شناخت و نه توقف، مقدماتی راهی را هم که در پیش گرفته بود از قبل فراهم کرده بود، امام از رهبرانی نبود که بخواهد نامش در ردیف مردانی سیاهه شود که با ذوق و شوق می آیند تا جان را سرمایه کسب و کار با خدا کنند اما سر از دکان حضرت ابلیس در بیاورند.

امام ثابت کرد که حراست از ارزش های انقلاب تکلیف مردمانی است که با ذوق و شوق و از جان دل با خدا معامله می کنند، و در راه پیشرفت اسلام از مرگ نمی ترسند، و خود جلودار شد امام ابراهیم وار تبر به دوش گرفت، و بُت های طاغوت زمانه را در هم شکست.

امام رحمت اله خوب می دانست که رژیم ستم شاهی با پشتیبانی و همکاری سلطه گران قدرتمند در جهان آن روز، اگر به خواسته های نامشروعشان نرسند هر کاری می کنند، حتی صحبت از انفجار هواپیمای امام شده بود تا امام را بترسانند تا به ایران نیاید، یا دیرتر بیاید تا مجالی برای کودتایی همچون کودتای28 مرداد هزار و سیصد و سی و دو داشته باشند، ولی امام با شجاعتی بی نظیر و با اطلاع قبلی در12 بهمن57 وارد ایران شد و خط بطلانی بر رژیم خائن و فاسد ستم شاهی کشید .

امروز آرامش و امنیتی که بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاکم است، مرهون درایت و کیاستی بر گرفته از انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل است، با ورود امام خمینی (ره) به ایران بود که نور امیدی در دل های ستم کشیده مردم ایران و مسلمانان جهان روشن شد، چرا که ملت های منطقه در جغرافیای مقاومت سالهای سال است که گوهر حقیقت را در وجود امام راحل و جانشین خلف اش امام خامنه ای (حفظ اله) یافته اند.

در روز دوازدهم بهمن سال57 مردی آمد با سالها خستگی از رنج فراق، با دلی پرامید و عزمی راسخ، با قدم هایی استوار، قامتی با صلابت و کوله باری از عزت و شرف و آزادی بر دوش، با دستان مبارکش پرچم فتح و پیروزی را برافراشته کرد. 

ادامه مطلب...

سه شنبه 94 بهمن 6 , ساعت 2:22 صبح

 

خواستگاری رئیس جمهور روحانی و معاونان و مشاورانش از مردم ایران برای گرفتن نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و همچنین جوابی به اظهارات رئیس جمهور روحانی درباره رد صلاحیت‌ ها توسط شورای نگهبان، همان شورای نگهبانی که دو سال قبل خود رئیس جمهور روحانی را تایید صلاحیت کرده است.

و حالا مراسم خواستگاری دولت از مردم ایران و جواب مردم ایران به دولت

چرخش سانتریفوژ میدیم بهتون   ---   نماینده مجلس نمی دین بهمون  

چرخش سانتریفوژ ارزونیتون    ---   نماینده مجلس نمی دیم بهتون

چرخش سانتریفوژ، برجام بی سرانجام میدیم بهتون   ---   نماینده مجلس نمی دیم بهمون

چرخش سانتریفوژ ، برجام بی سرانجام ارزونیتون    ---   نماینده مجلس نمی دیم بهتون

چرخش سانتریفوژ، برجام بی سرانجام ، بی حجابی میدیم بهتون   ---   نماینده مجلس نمی دیم بهمون

چرخش سانتریفوژ، برجام بی سرانجام ، بی حجابی ارزونیتون    ---   نماینده مجلس نمی دیم بهتون

چرخش سانتریفوژ، برجام بی سرانجام ، بی حجابی ، لبو فروش میدیم بهتون   ---   نماینده مجلس نمی دین بهمون

چرخش سانتریفوژ، برجام بی سرانجام ، بی حجابی ، لبو فروش ارزونیتون    ---   نماینده مجلس نمی دیم بهتون

چرخش سانتریفوژ، برجام بی سرانجام ، بی حجابی ، لبو فروش ، پاسپورت ایرانی میدیم بهتون   ---   نماینده مجلس نمی دین بهمون

ادامه مطلب...

یکشنبه 94 دی 27 , ساعت 3:13 عصر

 

هنوز نه به باره و نه به داره - دوما انشالله حدس این حقیر اشتباه در بیاد و کنف بشم ولی این خوشحالی ما تبدیل به جشن هسته ای دو سال قبل نشود ، یقینا همه تون میدونین قدیما چرا حرف مفت نمی زدند چون نون مفت نمی خوردند که حرف مفت بزنند برای همین است که قدیمی ها به منتقدان خود می گفته اند : تو که این قد ادعا داری پس دمبه ات کو؟

برجام تو که این قد ادعا داری پس دمبه ات کو؟

ادامه مطلب...

یکشنبه 94 دی 27 , ساعت 12:23 صبح

 

مردمان عزیز بدانید که خداوند پنج چیز را در پنج چیز دیگر نهاده است ولی مردم آن را در پنج چیز دیگر می طلبند پس آنان آن را نمی یابند. 

  خداوند علم را در کوشش و سختی نهاده ولی مردم آن را در آسایش و راحتی می طلبند و نمی یابند.

خدا عزت را در فرمانبرداری خویش نهاده و مردم آن را در خدمت به پادشاهان می جویند و نمی یابند.

خداوند ثروت و بی نیازی را در قناعت نهاده و آنان آن را در کثرت مال می جویند و نمی یابند.

پروردگار رضایت و خشنودی خویش را در خشم با نفس سرکش نهاده و آنان آن را در رضایت نفس می جویند و نمی یابند. 

و سرانجام اینکه برادران عزیز بدانید که پروردگار لذت و راحتی مطلق را در بهشت نهاده و انسان آن را در دنیا می جوید پس به آن نمی رسد. 

 آری مرم عزیز این است آنچه که سختی شب و روز این دنیا را با آن بر خود هموار می کنم .  

 

حضرت داود نبی (ع)

+++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++

 

درود بر دلاور مردان سپاه پاسداران و بسیج و نیروهای داوطلب مردمی که با تشکیا آنها در کشورهای هم پیمان مقاومت خداوند فتحی سریع و برق آسا نصیب مردم ایران و جبهه مقاومت کرد

 

زنده باشی دلاور

 

ادامه مطلب...

دوشنبه 94 دی 7 , ساعت 11:57 عصر

 

با نام و یاد خداوند بزرگ و یگانه ای که نعمت ولادت اشرف مخلوقات و سرور پیامبران را بر بندگان خود ارزانی داشت، تا ولادت او موجب هدایت انسان ها از تاریکی های شرک و جهل به نور و هدایت باشد، یاد باد زیباترین ایام آن روزگاران، میلاد پر برکت رسول مکرم اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص) فخر کائنات، گنجینه اسرار الهی و محرم سراپرده معرفت، حضرت محمد(ص) که در عام الفیل به سال 570 میلادی در روز جمعه 17 ربیع الاول قدم به عرصه این جهان خاکی نهاد و با وجودش عالمی را از جهل و گمراهی نجات بخشید، آن بزرگوار عرش نشینی بود که با فرش نشینان همراه گشت تا آنان را هم با خود به عرش ببرد.

عزیزی می آید که با آمدنش، شعر بشریت شعور می یابد، آسمان هستی به یک باره به نور می نشیند، زندگی با آمدن او حیاتی دیگر و و تولدی دوباره می یابد و جان های خسته و آواره با نغمه ی دلنشین با شعار توحید به سرمنزل مقصود فراخوانده می شوند، تا در افق تابناک یکتا پرستی، آرام و قرار گیرند.

هفدهم ربیع الاول روز میلاد پر برکت خاتم الانبیاء، محمد مصطفی (ص) است، و هنگامه نوید سپری شدن زمستان سرد و سیاه جاهلیت رسیده است، طبیعت خشک و بی روح جزیرة العرب در انتظار رسیدن به سرسبزی روز هفدهم ربیع الاول لحظه شماری می کند، آبشار زلال نبوت برسرزمین دل های عطشناک و تفتیده، جان می بخشد، و کویری که در باور خود به جز خار و خاشاک ندیده است، اینک خرمی و تازگی و ترنم آوای فرشتگان را تجربه می کند.  

با ولادت حضرت محمد (ص) روح سرگشته و تشنه بشریت از اعماق چاههای شیطانی بیرون کشیده شد و به خورشید اهدا شد، نام بلندش تا پایان روزگار با عظمت و بزرگی بر زبان میلیاردها نفر مسلمانان جهان و بر مأذنه ها با صدای بلند برده خواهد شد ، و مایه فخر و مباهات مسلمانان و افتخار جهان و جهانیان می باشد.

میلاد نور حضرت محمد مصطفی ص همچنین میلاد امام جعفر صادق ع مبارک باد

ادامه مطلب...


لیست کل یادداشت های این وبلاگ