سفارش تبلیغ
صبا ویژن
حکمت، روشنی هر دل است . [عیسی علیه السلام]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» دروغ و نفاق در لباس خوش دوخت تدبیر

 

در مناظره ها و در صحنه ترحم برانگیز روحانی و جهانگیری، این روحانی بود که بی وقفه با دستان لرزان ایفای نقش می کرد، سخنان بی پایه و سند جهانگیری در پشیتبانی از دولت روحانی، هر چه بیشتر روحانی را به دروغگوئی و تهمت زدن ترغیب می کرد، غافل از آنکه مردم انفعال و ضعف دولتِ ناکارآمد، و پر از فساد روحانی را، عامل اصلی تحقق نیافتن وعده های او می دانستند.

روحانی بر سر دو راهی دروغ و حقیقت ایستاده بود و فقط می توانست دروغ را در آغوش بگیرد، و هر زمان که در مناظره با حقیقت روبرو می شد، تهمت می زد و ترسی سراپای وجودش را فرا می گرفت، و برای لحظه ای آرزو می کرد ای کاش می توانست دروغ نگوید.

اما دولت روحانی دولتی لیبرال بود، و دروغ و نفاق لازمه چنین دولت هائی ست، او فقط با دروغ توانسته بود دولت پر از فساد و اختلاس اش را بوجود بیاورد.

به گمان اکثریت مردم ایران، دروغ ها و وعده های جدید روحانی در مناظره ها، تافتهِ جدا بافته ای نبودند، بلکه وجود اشتباهاتی در دولت دهم به روحانی فرصت داده بود، تا با وعده هایی فریبنده در سال92 ، ناشایستگی های خود و همکارانش را در 16 سال دولت های گذشته بپوشاند.

دولت روحانی ناکارآمدی های خود و همکارانش را در 16 سال گذشته می پوشاند

برای بینندگان، روحانی به صورت فردی دروغگو، رئیس جمهوری فریب خورده از غرب، و به صورت یک دولت ناکارآمد جلوه گر می شد، روحانی با کشاندن پای جهانگیری به مناظره ها، به مردم فهماند، که در چهار سال گذشته، هرگز به فکر قشر ضعیف و جوان بیکار جامعه نبوده است.

در سومین و آخرین مناظره، میل دانستن و کنجکاوی مردم، در باره جزئیات سخیفِ ، وضعیت فساد در دولت روحانی، با نشان دادن برگه های اختلاس و رشوه، بر اصل مناظره غلبه کرد، و باعث شد سوالات زیادی در باره اختلاس های دیگر دولت، فکر مردم را مشغول سازد.

روحانی برای رسیدن به هدف های خوب نمی تواند از روش های غلط استفاده کند

در این میان یک حس غریبی مردم را به سوی رئیسی سوق می داد، تا این کاندیدای استثنائی، انقلابی و مردمی با کارنامه ای درخشان را ، که بدون تکبر، تاریخ دولت ها و تمام زندگی فساد زده، مادی و غیر اخلاقیِ روحانی و یارانش را می دانست، و اصلا به رخ روحانی نمی کشید را بهتر بشناسند.

به ناگاه حس حقارت روحانی در مقابل خصوصیات پاک آقای رئیسی، نفسِ سرکش او را به طغیان کشاند، طغیانی که پیش بینندگان جز بد زبانی بیشتر برای روحانی نتیجه ای نداشت، و مردم به وضوح فهمیدند روحانی برای رسیدن به جایگاه اصلی اش در جاده پر پیچ و خمِ خود باختگی، به آخر خط رسیده است. 

روحانی با تهمت های دروغی که به آقای رئیسی نسبت داد، به وضوح ثابت کرد، عدم کنترل مناسب زبانش، نشان دهنده ضعف قوه بازدارنده درونی او ، تقوا می باشد، الفاظی که روحانی بر زبان جاری می‌ کرد، ملاک ساده‌ای برای تشخیص قدرتِ عقلانیت، و نیت درونی او بود، کسی که در زمان عصبانیت، دروغ ترین تهمت ها و بدترین کنترل را در الفاظ اش به کار می برد، غیر اعتمادترین فرد در سپردن مسئولیت های مهم را دارا می باشد، و می‌ توان مطمئن شد که با رسیدن به قدرت منافع مردم را فدای منافع و غرور مفرط خود کند.

اگر روحانی رای بیاورد این یعنی خیانت به همه آرمانهای امام و شهدا و انقلاب

آقای رئیسی کسی است که بیشتر از 30سال دادستان کل، معاون و رئیس قوه قضائیه و رئیس بازرسی کل کشور بوده، قلبش صندوقچه اسرار است، او می توانست در جواب تهمت ناروای روحانی که گفت، معلوم نیست آقای رئیسی چه بلائی سر علما آورده است، جواب دندان شکنی به روحانی بدهد، ولی آقای رئیسی کوچکترین اشتیاقی برای شناختن بیشتر روحانی به مردم در خود احساس نمی کرد، او فقط به گفتارِ اخلاق اسلامی و مردمی فکر می کرد. 

علما اگر از آقای رئیسی گله ای می داشتند، خودشان بهترین زبان را دارند، ولی آقای رئیسی می توانست اختلاس کرسنت ، سند 2030 ، سند IPC ، سند برجام ، FATF ، حقوق های نجومی ، دزدی های اقوام و وابستگان روحانی، جعلی بودن مدرک تحصیلی روحانی، اتهام کشتن پسرش، محمد روحانی توسط پدرش حسن روحانی توسط اسلحه کمری روحانی که به عنوان یک مامور امنیتی به روحانی تحویل داده بودند، پرونده چهار جاسوسی که در تیم هسته ای بودند و الان درحال محاکمه هستند، پرونده اختلاس جهانگیری و برادرش، پرونده اختلاس کرباسچی شهردار فاسد و از کار بر کنار شده تهران که الان در ستاد روحانی همه کاره است، پرونده بابک زنجانی و ارتباط او با روحانی و کمک به ستادش در سال92 ، و خیلی چیزهای دیگر را که ما نمی دانیم را بگوید، ولی آقای رئیسی نگفت، و لرزش دست حسن روحانی، به خاطر ترس از لب باز کردن آقای رئیسی بود.

چهار سال است کشور ما دارد با دسیسه عُمال آمریکائی و انگلیسی در پست های حساس قوه اجرایی کشور اداره می شود، فقط نقلِ توافق خیانت بار برجام نیست، آیا چون در نظر روحانی آنها کدخدا هستند، ما باید خودمان را مثل آنها لخت و عور بکنیم، و روحانی سند 2030 را به صورتی پنهان و خیانت گونه اجرا کند؟.

روحانی تا به حال به وضعیت فقر مردم و جوانان بیکار جامعه فکر نکرده است

این سند، اساس و شالوده خانواده ایرانی را نابود می کند، این قانون 2030مال ما نیست، و خلاف شرع مقدس اسلام است، در حالی که روحانی در مجلس سوگند خورده که از کیانِ اعتقادات ما ، و از کیانِ مذهب ما حفاظت کند، ولی این سند فریب و خیانت دولت یازدهم به مردم است در لباس خوش دوخت تدبیر و اعتدال.

روحانی در این چهار سال با گفتار و رفتارش به همگان این منظور را فهمانده که خواهان فراموش شدن انقلاب است، در این چهار سال هیچ برنامه مدونی برای معیشت مردم و بیکاری جوانان نداشته، برای اشتغال و تولید کشور برنامه ای تعریف نکرده، و فقط در سیاست خارجی رابطه با آمریکا را در حوزه کاری دولتش تعریف کرده، که در واقع آن هم ادامه توافق ننگین سعدآباد در سال1382بوده، تا به بهانه حل مسئله هسته ای، رابطه با آمریکا را کلید بزند، و همین تصور غلط اکنون اقتصاد کشور و جوانان تحصیل کرده بیکار جامعه را در موقعیتی بغرنجی قرار داده است.

اگر روحانی دوباره انتخاب شود همه چیز به چاله ای بزرگتر می افتد، اگه رای بیاورد دیگر کسی نمی تواند او را متوقف کند، و این یعنی خیانت به همه آرمانهای امام راحل و شهدا و ارزشهای انقلاب، روحانی تا به حال به وضعیت فقر مردم و جوانان بیکار جامعه فکر نکرده است، او حتی به ندای وجدان خودش هم گوش نمی کند، و به هر چیزی که در مقابلش قرار می گیرد، با ذلت، رشوه و یا خیانت او را از میان برمی دارد، و یا با او مصالحه می کند، برای همین همیشه بازنده است، حتی زمانی که رای بیاورد.

روحانی با گفتار و رفتارش به همگان فهمانده که خواهان فراموش شدن انقلاب است

روحانی برای رسیدن به هدف های خوبی که از آن دَم می زند، نمی تواند از روش های غلط استفاده کند، مثلا داشتن رای قشر مرفه و بی دردِ ، بالا شهرهای جامعه برای روحانی افتخار نیست، یک ننگ است، بله آنها تریبون ، ثروت و رسانه های داخلی و خارجی دارند، و هم اینک مشغول خریدن مدیران خود فروخته ادمین های تلگرامی و رسانه های زنجیره ای با دستمزدهای نجومی هستند، تا در افکار عمومی تاثیر گذاری کنند، داشتن همچین طرفدارانی برای روحانی هنر زیادی نمی خواهد، فقط می تواند نام حسن روحانی را در زمره کسانی قرار دهد، که با ذوق و شوق آمدند تا به خلق محروم خدمت کنند، اما سر از دکان حضرت ابلیس درآوردند.

 

برآنم که از مذاکره سرایم سخن    تا پدیدار شود برجام بی کفن    

برجام اندر ایران نهایت نکبت است      که با بودنش سخن گفتن ذلت است

نبودند ابلهان اگر برجام نبود      آمدند احمقان با برجام چه زود

شریک اند خائنان همه در کار برجام     سهیم اند در فعل و کردار برجام 

 

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( سه شنبه 96/2/26 :: ساعت 4:43 صبح )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 136
>> بازدید دیروز: 137
>> مجموع بازدیدها: 221725
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب