داريوش احمد رضا بهمنيار
فهرست دوستان
      صفحه 1 از 10 ( 156 دوست)  < 1 2 3 4 5   >  
از نگاه ديگران
فرستنده : سعيــد نـوروزپــور   سه شنبه 93/4/10
سعيــد  نـوروزپــور
به سفر آسماني رمضان خوش آمديد شماره پرواز ١٤٣٤ ه ق مقصد: جزيره زيباي مغفرت ورحمت الهي مدت پرواز :٣٠ روز هر روز ۱۶ ساعت. تا ارتفاع عرش الهي پرواز خواهيم كرد انشاالله . در طول اين پرواز ،كشيدن سيگار خوردن واشاميدن وهرگونه گناه اكيداً ممنوع ميباشد. كمربند ايمان را بسته نگه داشته واز استفاده كردن هرگونه وسيله اي كه در ارتباط شما با خالق يكتا اخلال ايجاد مي نمايد جداً خودداري نماييد. خلبان پرواز شخص حضرت دوست وفرشتگان مهمان نواز در طول پرواز در خدمت شما خواهند بود. براي اشنايي هرچه بيشتر با قوانين اين پرواز ،دستورالعمل سي جزئي موجود در كتاب خانه منزل خود را حد اقل روزي يك جزء با تدبر مطالعه فرماييد. چنانچه در طول پرواز تغيير حالتي براي جنابعالي رخ داد، شبهاي ١٩ ، ٢١ و٢٣ از اسمان براي شما رحمت واسعه ارسال خواهد شد ، لطفاً براي دريافت هرچه بيشتر الطاف الهي از خوابيدن دراين شبها پرهيز نماييد. با آرزوي سلامت و قبولي طاعات در طول پرواز از دعاي خير براي ما نيز دريغ نفرمايد
فرستنده : شـــــــــهـرناز   چهارشنبه 93/3/14
شـــــــــهـرناز
فراخوان برگزاري مراسم احياي شب نيمه شعبان
ضمن عرض تبريک اعياد شعبانيه از تمامي مهدي ياوران و مهدي باوران گرامي، درخواست ميشود به برگزاري مراسم احياي نيمه شعبان و اجراي اعمال آن به صورت دسته جمعي که هدف اصلي آن استغفار از گناهان و دعا براي تعجيل در امر فرج مي باشد اهتمام ورزند. بدين منظور به همراه تمامي دوستداران حريم عصمت و طهارت و منتظرين ظهورش در سراسر جهان با استغفار از گناهانمان ؛که يکي از موانع بزرگ ظهور است و نيز با دعا جهت تعجيل در ظهور حضرتش در شبانگاه نيمه شعبان ندبه سر دهيم.
اميد است با برگزاري مراسم احيا به صورت دسته جمعي و گروهي زمينه ساز ظهورش باشيم اِن شاءالله
http://dl.masaf.ir/film/video-clip/NimeShaban/www.masaf.ir-EhyaNimeShaban.mp4
براي اطلاع از مکان برگزاري اين مراسم در شهر خود به پايگاه www.masaf.ir مراجعه کنيد.
فرستنده : سيرنيوز   شنبه 91/5/28
سيرنيوز
ba salam.
weblog khob va por mohtavae dari, az webhae man ham bazdid konid lotfan.va dar sorat tamayol link page hamdigaro dar ghesmate peyvandha gharar bedahim.

http://www.seirnews.blogfa.com

http://www.seirnews.blogsky.com

http://www.seirnews.Parsiblog.com

http://www.seirnews.Blogdoon.com

http://www.seirnews.persianblog.ir


http://www.baniseir.blogsky.com

http://www.biniseir.mihanblog.com

http://www.biniseir.persianblog.ir

http://www.biniseir.parsiblog.com

http://www.biniseir.Blogdoon.com
    صفحه 1 از 2 ( 4 نظر)  < 1 2 >  
مشخصات
داريوش احمد رضا بهمنيار
وبلاگ : منطقه و بيداري اسلامي
پارسي يار : داريوش بهمنيار-2
داريوش احمد رضا بهمنيار

نام: داريوش احمد رضا بهمنيار
استان محل سكونت: تهران
شهر: تهران
تاريخ عضويت: 86/8/29
سن وبلاگ : 11 سال و 20 روز
تحصيلات: ديپلم

لينك مورد علاقه: www.farsnews.com/

لينك مورد علاقه: www.fa.alalam.ir/

لينك مورد علاقه: www.jamnews.ir/

توضيح: استعمارگران نظام سلطه در جهان آن زمان، براي سلطه بر کشورهاي مسلمان، سالها زبان عربي آموختند تا بتوانند بر مفاهيم کتاب مسلمانان مسلط شوند آنها فهميده بودند که در زمانهاي مختلف آيات اين کتاب را گروهي از عالمان و روحانيان تفسير مي کردند، و دريافتند که رهبرانشان هوشياري لازم را براي مبارزه عليه سلطه گران دارند لذا آنها اول سراغ دولتمردان شان رفتند و هر زمان که با تهديد و تحريم و حمله نظامي نتوانستند به اهداف خود برسند با حيله گري از طريق مذاکرات و توافقات به خواسته هاي شوم خود رسيدند آنها با دست بردن در جيب کشورهاي جهان سوم به پيشرفت و ثروت رسيدند، و با نفوذ در آن کشورها ادعا کردند اگر شما کشورها مي خواهند مثل ما پيشرفته شوند بايد اول فرهنگ ما را بپذيرند آنها با ادعاهاي واهي حقوق بشر، دموکراسي، امنيت جهاني و بي حجابي خود را برتر از انسانهاي ديگر نشان دادند تا اراده برخي انسانهاي ضعيف را تحت فرمان خويش بگيرند.
بهترين حرف: انقلاب اسلامي فجر جديدي در تاريخ بشريت گشوده و يکي از شاهکارهاي بزرگ تاريخ بشر است که به دست مردان بزرگ با عشق، ايمان و عقل و شجاعت بوجود آمده است انقلابي که جلوه گاه کرامت مردم ايران و بلنداي مقام جمهوري اسلامي ايران است و در برازندگي اش همين بس که پايبند به اصول خود است صلح را مقدم بر جنگ مي داند چون با اين همه بيداد عليه آن هنوز سلاح اش در غلاف است اين انقلاب عهده دار منزلتي در جهان است که يکه و بي همتاست انقلابي که مبنا و مقصد دارد، افق و حرکت دارد تنها انقلاب واقعي جهان که از اسلامِ ناب نشات گرفته و توانست ثمره اصلي خود اسلام انقلابي را به يک ضرورت طبيعي و تاريخي و بر اساس سنت هاي الهي به عنوان نمادِ حق در دوران معاصر جلوه گر کند اسلام انقلابي که روزنه هاي نجات بخش دين مبين اسلام را باز کرده و سرنوشت کمال انسان را در امتداد راه آن قرار داده است.


ParsiBlog.com ® © 2010