داريوش احمد رضا بهمنيار
فهرست دوستان
      صفحه 1 از 10 ( 157 دوست)  < 1 2 3 4 5   >  
از نگاه ديگران
فرستنده : سعيــد نـوروزپــور   سه شنبه 93/4/10
سعيــد  نـوروزپــور
به سفر آسماني رمضان خوش آمديد شماره پرواز ١٤٣٤ ه ق مقصد: جزيره زيباي مغفرت ورحمت الهي مدت پرواز :٣٠ روز هر روز ۱۶ ساعت. تا ارتفاع عرش الهي پرواز خواهيم كرد انشاالله . در طول اين پرواز ،كشيدن سيگار خوردن واشاميدن وهرگونه گناه اكيداً ممنوع ميباشد. كمربند ايمان را بسته نگه داشته واز استفاده كردن هرگونه وسيله اي كه در ارتباط شما با خالق يكتا اخلال ايجاد مي نمايد جداً خودداري نماييد. خلبان پرواز شخص حضرت دوست وفرشتگان مهمان نواز در طول پرواز در خدمت شما خواهند بود. براي اشنايي هرچه بيشتر با قوانين اين پرواز ،دستورالعمل سي جزئي موجود در كتاب خانه منزل خود را حد اقل روزي يك جزء با تدبر مطالعه فرماييد. چنانچه در طول پرواز تغيير حالتي براي جنابعالي رخ داد، شبهاي ١٩ ، ٢١ و٢٣ از اسمان براي شما رحمت واسعه ارسال خواهد شد ، لطفاً براي دريافت هرچه بيشتر الطاف الهي از خوابيدن دراين شبها پرهيز نماييد. با آرزوي سلامت و قبولي طاعات در طول پرواز از دعاي خير براي ما نيز دريغ نفرمايد
فرستنده : شـــــــــهـرناز   چهارشنبه 93/3/14
شـــــــــهـرناز
فراخوان برگزاري مراسم احياي شب نيمه شعبان
ضمن عرض تبريک اعياد شعبانيه از تمامي مهدي ياوران و مهدي باوران گرامي، درخواست ميشود به برگزاري مراسم احياي نيمه شعبان و اجراي اعمال آن به صورت دسته جمعي که هدف اصلي آن استغفار از گناهان و دعا براي تعجيل در امر فرج مي باشد اهتمام ورزند. بدين منظور به همراه تمامي دوستداران حريم عصمت و طهارت و منتظرين ظهورش در سراسر جهان با استغفار از گناهانمان ؛که يکي از موانع بزرگ ظهور است و نيز با دعا جهت تعجيل در ظهور حضرتش در شبانگاه نيمه شعبان ندبه سر دهيم.
اميد است با برگزاري مراسم احيا به صورت دسته جمعي و گروهي زمينه ساز ظهورش باشيم اِن شاءالله
http://dl.masaf.ir/film/video-clip/NimeShaban/www.masaf.ir-EhyaNimeShaban.mp4
براي اطلاع از مکان برگزاري اين مراسم در شهر خود به پايگاه www.masaf.ir مراجعه کنيد.
فرستنده : سيرنيوز   شنبه 91/5/28
سيرنيوز
ba salam.
weblog khob va por mohtavae dari, az webhae man ham bazdid konid lotfan.va dar sorat tamayol link page hamdigaro dar ghesmate peyvandha gharar bedahim.

http://www.seirnews.blogfa.com

http://www.seirnews.blogsky.com

http://www.seirnews.Parsiblog.com

http://www.seirnews.Blogdoon.com

http://www.seirnews.persianblog.ir


http://www.baniseir.blogsky.com

http://www.biniseir.mihanblog.com

http://www.biniseir.persianblog.ir

http://www.biniseir.parsiblog.com

http://www.biniseir.Blogdoon.com
    صفحه 1 از 2 ( 4 نظر)  < 1 2 >  
مشخصات
داريوش احمد رضا بهمنيار
وبلاگ : منطقه و بيداري اسلامي
پارسي يار : داريوش بهمنيار-2
داريوش احمد رضا بهمنيار

نام: داريوش احمد رضا بهمنيار
نام مستعار: داريوش احمد رضا بهمنيار
جنسيت: مرد
استان محل سكونت: تهران
شهر: تهران
تاريخ عضويت: 86/8/29
سن وبلاگ : 12 سال و 10 ماه و
تحصيلات: ديپلم
وزن: 71
قد: 180

لينك مورد علاقه: www.farsnews.com/

لينك مورد علاقه: www.fa.alalam.ir/

لينك مورد علاقه: www.jamnews.ir/

درباره خودم: سي سال قبل امام خميني (رضوان الله تعالي عليه) از ميان ما رفت با شکوهي بزرگ و بي نظير، ما مردم ايران او را تشييع کرديم و اين اندوهي بزرگ بر دل هايمان برجاي گذاشت اندوهي براي ما و شادي براي او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوي پروردگار، اما ما مردم ايران مومن ترين بنده خدا در زمان معاصر را از دست داديم. همه ما روزي از اين دنيا خواهيم رفت و بيشتر گناهان ما از آنجاست که اين واقعيت بزرگ يعني مرگ را فراموش مي کنيم هزاران انسان از اول پيدايش آمدند که حال نشاني از آنان نيست برخي انسان ها به راه راست هدايت يافتند و برخي نه، چند صباحي ديگر قطعا هيچکدام از ما نيز در اين دنيا نخواهيم ماند و به سراي ديگر خواهيم رفت پس بايد بکوشيم در کار نيک که تنها چيزيست که با خود خواهيم برد و از تاريخ عبرت بگيريم که کساني که از گذشتگان خود پند نگيرند خود عبرت ديگران خواهند شد. اين که بر رفتن امام راحل بگرييم موجه است اما اين تمام دِينِ امام راحل بر گردن ما نيست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اينک حضرت آيت الله خامنه اي (مد ظله العالي) رهبر عظيم الشأن مسلمانان جهان و جانشين امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه مي دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمين سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوري اسلامي به عنوان يادگاري در تاريخ بشر از حکومت مقتدر الهي بر زمين باقي بماند. آمريکائيان مي گويند تحريم هائي که عليه ايران به کار برديم در تاريخ جهان بي سابقه است و هر کشوري را ظرف چند سال از پا در مي آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامي با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نيست نشان دهنده حداکثر توان يک رژيم چپاولگر زورگو باشد بلکه براي نمايش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اينک زماني است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامي ما کرده است تا نشانه هائي از عظمت خود را بر ما نمايان سازد، در آنجا که تدبير عقل انسان و قدرت او به انتهاي خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامي نمايان مي شود، امروز خداوند مي خواهد اين انقلاب را به پيروزي برساند تا نمونه اي باشد از حکومت الهي بر زمين که با اعجاز او همراه شده است بزرگي از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترين و مقرب ترين بندگانش را به رهبري ما گمارده است. بايد راه واقعي امام راحل را ادامه داد
توضيح: امروز وظيفه سنگيني از جانب خداوند به مردم ايران محول شده است و آن حفاظت از پيروزي بزرگترين و با شکوهترين انقلابي است که از اسلام ناب سرچشمه گرفته و به سرانجام رسيده تا در چشم مسلمانان و مستضعفان جهان نشاني باشد از بزرگي خالق جهان، اما بزرگي آن زماني ارزشمند و خيره کننده است که براي خدا و در راه اهداف اسلام و هدايت انسانها و ظلم ستيزي باشد تا طرفدارانش روز به روز بيشتر شوند و در جاي جاي جهان تکرار شود و کوچکي آن زماني آشکار خواهد شد که انقلاب به انحراف کشيده شود ارزش هاي انقلاب به فراموشي سپرده شود مسئولاني سر کار بيايند که حرف حق را افراطي بخوانند زورگوئي را تمدن جهاني بنامند کربلا را درس مذاکره بدانند و خداوند را از ‏محاسبات سياسي خود کنار بگذارند.
بهترين حرف: انقلاب اسلامي فجر جديدي در تاريخ بشريت گشوده و يکي از شاهکارهاي بزرگ تاريخ بشر است که به دست مردان بزرگ با عشق، ايمان و عقل و شجاعت بوجود آمده است انقلابي که جلوه گاه کرامت مردم ايران و بلنداي مقام جمهوري اسلامي ايران است و در برازندگي اش همين بس که پايبند به اصول خود است صلح را مقدم بر جنگ مي داند چون با اين همه بيداد عليه آن هنوز سلاح اش در غلاف است اين انقلاب عهده دار منزلتي در جهان است که يکه و بي همتاست انقلابي که مبنا و مقصد دارد، افق و حرکت دارد تنها انقلاب واقعي جهان که از اسلامِ ناب نشات گرفته و توانست ثمره اصلي خود اسلام انقلابي را به يک ضرورت طبيعي و تاريخي و بر اساس سنت هاي الهي به عنوان نمادِ حق در دوران معاصر جلوه گر کند اسلام انقلابي که روزنه هاي نجات بخش دين مبين اسلام را باز کرده و سرنوشت کمال انسان را در امتداد راه آن قرار داده است.


ParsiBlog.com ® © 2010