سفارش تبلیغ
صبا
روا ساختن حاجت‏ها جز با سه چیز راست نیاید ، خرد شمردن آن ، تا بزرگ نماید . پوشیدن آن ، تا آشکار گردد ، و شتاب کردن در آن ، تا گوارا شود . [نهج البلاغه]
 
یکشنبه 93 تیر 22 , ساعت 10:53 عصر

ظرفیت های نهفته و رها شده از اراده ملت عراق، که با منطق عالمانه شیعه و حضور آگاهانه مردم عراق در هم آمیخته شده، باعث آگاهی و یقین بیشتر مردم عراق در باره دشمنانشان، در داخل، و خارج از عراق شده است، در این میان نقش سازنده دولت آقای نوری مالکی بسیار برجسته است، و نشان می دهد که به خوبی ضرورت های زمانه در عراق را درک کرده، محکم و با اقتدار با پشتیبانی مردم و مرجعیت دینی، دست در دست هم نقشه های خائنانه دشمنان عراق را به شکست کشانده اند، نقش مردم و پیوند آنها با دولت قانونی و منتخب آقای مالکی، از اراده مردم عراق در صیانت از استقلال سیاسی و تمامیت ارضی این کشور حکایت دارد.

دشمنان عراق از دولت و مردم عراق می خواهند که به انتخاب خودشان در انتخابات چهل روز قبل مجلس عراق پشت پا بزنند، و دولتی جدیدی تشکیل بدهند که خودشان آنها را انتخاب نکرده باشند، حالا که رذالت شیطانی غربیان و مرتجعین عرب برای مردم عراق آشکار شده فهمیده اند که اینها زمانی از حقوق بشر و دموکراسی حرف می زنند، که اول منافع نامشروع و زورگویانه آنها تامین شود، خواسته بیست میلیون عراقی در پای صندوق های رای، برایشان هیچ ارزشی ندارد، آمریکائیان دیگر هیچ آبرویی نزد ملت عراق ندارند.

تجربه ارزشمند آقای مالکی در این بحران به اینجا رسیده، که باید با تکیه به ملت عراق، و بسیج عمومی مشکلات عراق را برطرف کند، این تکفیری های بعثی، هیچ گونه محبوبیت و پایگاهی در میان مردم عراق، نه در کردستان و نه در میان اهل سنت و اکراد ندارند، و حتی مورد تنفر شدید تمام مردم عراق و ملت های منطقه قرار دارند، و هیچ شانسی هم برای پیروزی ندارند، از طرفی هم مرجعیت دینی محدود به شیعیان عراق نشده و همه مردم عراق اعم از کرد، عرب، ترکمن، شیعه، سنی، آشوری و ایزدی را فرا گرفته است، و همگی برای سرکوب تروریست ها وارد میدان شده اند.

 

تروریست های داعشی سلاحشان بیشتر از عقلشان کار می کند

 

 

ادامه مطلب...

سه شنبه 93 تیر 17 , ساعت 11:56 عصر

ترجمه خطبه شعبانیه 

   آداب مهمانی حضرت دوست

 ای مردم، ماه خدا، همراه برکت و رحمت و آمرزش گناهان به شما روی آورده است، ماهی است که از همه ماه ها ارزشمند تر و با فضیلت ‌تر است و روزهایش ارزشمندترین روزهاست.

 حضرت امام رضاع علیه السلام از پدر گرامی خود و او از پدران بزرگوارش، و آنان هم از امیرالمؤمنان امام علی علیه السلام نقل کرده اند که آن حضرت چنین فرمود: یکی از روزهای آخر ماه شعبان و در آستانه? رمضان پیامبر خدا، خطاب به ما، خطبه? مهمی خواند که مضمونش چنین است:

ادامه مطلب...

شنبه 93 تیر 14 , ساعت 4:37 عصر

احکام اسلامی بر مسلمانان جهان پوشیده نیست، که عده ای جانی و جاهل و خائن به اسلام و خدا و قرآن، که زیر سایه و حمایت سازمانهای جنایتکارانه سیا، موساد و ام آی سیکس تربیت شده اند، و ماموریت دیکته شده آنها را اجرا می کنند، بیایند و ادعای مضحک خلافت کنند.

اینها نه خدا را می شناسند، نه اسلام را، و نه احکام شریعت را، این بد دینان گمراه و فتنه گر، از عقاید مسلمانان تیغی تیزی ساخته اند تا علیه خود مسلمانان به کار ببرند، تروریست های تکفیری کدام اسلام را می خواهند به مسلمانان جهان بشناسانند، اینها در همین مدت کوتاه ثابت کرده اند سلاحشان بیشتر از عقلشان کار می کند.

این ددان و ناکسان فریبِ حیواناتی را خورده اند که قصد تخریب کعبه، و بارگاه پیامبر اسلام (صلوات الله علیه) را دارند، و علنا هم این را اعلام کرده اند، و یقینا کشتن این تروریست های تکفیری داعشی اجر زیادی دارد، اینها حقیقتا کافر و یا بدتر منافقانی جنایتکار هستند، و هیچ گونه نشانه مسلمانی و حتی انسانیت یک انسان در رفتار و گفتار آنها دیده نمی شود.

مسلمانان خوب می دانند که سعادتشان در اتفاق است نه بر نفاق، همه ما مسلمانان خدایی واحد داریم، پیامبری واحد داریم، قرانی واحد و قبله ای واحد داریم، و مهم تر اینکه دشمنی واحد داریم، و بعید است که مسلمانی پیدا بشود و به فسق و فساد و جنایات ظالمانه این جنایتکاران که به نام داعش و النصره و غیره ظهور کرده اند گواهی ندهد.

سران و اربابان این سفیهان جنایتکار، خون انسانها را دستمایه کسب و کار خود کرده اند، و با زبان شیطان سخن می گویند، ولی واقعیت‌های موجود نشان می دهد به سزای اعمالشان خواهند رسید و سرنوشتی بدتر از صدام و قذافی خواهند داشت.

شاید بتوانند اوایل عده ای جانی و جاهل را با پول بفریبند، و یا با وعده های پوچ و افکاری فتنه انگیز، آنها را گول بزنند، ولی این حق است که همیشه پیروز می شود، و باطل هم همیشه رسوا شده است، رفتار و تفکرات یک مسلمان واقعی، چه شیعه باشد و چه اهل سنت بر مبنای تفکر است.

 

ادامه مطلب...

یکشنبه 93 تیر 8 , ساعت 2:6 عصر

 

دشمنان اسلام و ایران و مقاومت در منطقه، صلح مسلمانان را نمی خواهند، خوش دارند مسلمانان همیشه با هم بجنگند، آمریکائیان می خواهند برهانی داشته باشند تا جنگ علیه شیعیان و اهل سنت را موجه جلوه بدهند، ولی بچه های جبهه مقاومت با عشق و عقل و با سلاحی از دیانت و تدبیر به مبارزه علیه بد دینان و دشمنان اسلام می روند، و بر مکر شیاطین واقف اند و آن را در هم می کوبند، برادران جبهه مقاومت در منطقه، به دشمن فرصت جولان دادن بیشتر از این را نمی دهند، امروز ابتکار عمل دست ایران است، و این ایران است که اینک ابتکار عمل را از دشمنان منطقه ای و جهانی اش گرفته است.

ایران شکست نمی خورد چون فریب نمی خورد، و خدا را شکر که عراقی ها دشمنان کفارش، جاهلش و کذابش را خوب شناخته اند، و حالا که دشمنان اسلام و ایادی شان، جنایت شان را همراه با نسل کشی هدف خود قرار داده اند، طبق فتوای مرجعیت شیعه، برادران مقاومت در عراق و منطقه امانشان نخواهند داد، و این بهترین موقعیت است برای دوستداران اهل بیت و مسلمانان آزاده اهل سنت، تا برای همیشه این مفلوکان را به سزای اعمال جنایتکارانه خود برسانند.

خوشبختانه اینک به برکت بیداری اسلامی در منطقه، بعثت انقلاب اسلامی برای عالم گیر شدن فرا رسیده است، چرا که انقلاب اسلامی برای کار بسیار بزرگی شکل گرفته است، یاران و پیروان مقاومت در منطقه چون بر حق هستند، خداوند هم همیشه راه برون رفت از این حوادث را به آنها نشان می دهد .

بهترین نعمت ها معرفت است و بدترین ذلت ها جهالت ، این تروریست ها در حقیقت علیه قرآن و دستورات خدا سلاح برداشته اند، و علیه دستورات اسلام می جنگند، و انسانها را فقط به این جرم که مانند آنها فکر نمی کنند قتل عام می کنند، و خدا را شکر که شناخت افکار عمومی ملت های منطقه، از تفکر پلید و ماکیاولی سران کاخ سفید کامل به روز شده است، و به خوبی چهره واقعی و جنایتکارانه دولت های امریکا، انگلیس، اسرائیل و مرتجعین مزدور منطقه و افکار پلید پیاده نظام تکفیری هایشان بر همگان آشکار شده است.

ادامه مطلب...


لیست کل یادداشت های این وبلاگ