سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مردم از خدا بترسید که چه بسیار آرزومند که به آرزوى خود نرسید ، و سازنده‏اى که در ساخته خویش نیارمید ، و گردآورنده‏اى که به زودى گردآورده‏ها را رها خواهد کرد و بود که آن را از راه ناروا فراهم آورد ، و حقى که به مستحقش نرساند ، از حرام به دست آورد و گناهش بر گردنش ماند . با گرانى بار بزه ، باز گردید ، و با پشیمانى و دریغ نزد پروردگار خود رسید . « این جهان و آن جهان زیانبار ، و این است زیان آشکار . » [نهج البلاغه]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» ویروس عقب مانده و تکفیری وهابیت

مذهب شیعه در جبهه مقاومت دوستدار اهل بیت علیهم السلام است و در ماه محرم از پیشوای خود امام حسین (ع) یاد گرفته است که پیروزی در متن فداکاری و خون به دست می آید و در همان یک نیم روز در عاشورا، امام حسین (ع) با قیام خود در مقابل طاغوت، تعلیم سازندگی و کوبندگی به مسلمانان و آزادگان جهان داد و راه فنای ظالم و شکستن ستمکار را به فدایی دادن و فدایی شدن دانست واین خود سرلوح? تعلیمات اسلام ناب شد برای همه مسلمانان جهان تا آخریت زمان.

ای شیعیان برادران آگاه و با ایمان و ای برداران بزرگوار محترم اهل سنت، امروز جبهه مقاومت در سوریه با قومی می جنگند که نه دین دارند و نه اخلاق و نه انسانیت، شیعیان ایران و عراق و لبنان و سوریه و برادران شریف اهل سنت امروز در معرض خطرناکترین آزمون تاریخند، امروز روز جهاد در راه دفاع از ناموس اهلبیت صلوات الله علیهم است، امروز بانگ هل من ناصر ینصرنی حسین از همه زمانها بلند تر شنیده می شود.

امروز در مقابل اسلام ناب غول ضاله وهابیت قرار گرفته است، این مولود جهل عرب در اوایل هزاره بیستم بود که به خاطر اقتصاد قوی نفتی و به کمک انگلیس توانست موجودیت نکبت بار خودش را در سراسر حجاز و مناطق نفت خیز شیعیان در شرق عربستان گسترش دهد، این کوتاه نظران تنگ بین جاهل و متعصب با تعصبات قومی و نژادی و با همراهی سیاست های استعمارگران و صهیونیست جهانی برای نابودی اسلام ناب محمدی به خصوص تشیع و خاندان اهل بیت پیامبر (ص) همصدا و هم قسم شده اند، اینان حتی نسبت به سایر اهل تسنن هم چنین دشمنى‌ای دارند آنها مظهر شیعه را ایران اعلام می کنند و اینکه ایران عجم است و اگر دقت کنیم متوجه میشیویم که وهابیون تعصبات مذهبی را با چاشنی ناسیونا لیستی عربی قاطی کرده و آن را علیه ایران و شیعیان طرفدار ایران با قساوت و بی رحمی و سر بریدن انسانهای بی گناه به تصویر می کشند .

سران این فرقه ضاله برای منحرف کردن فکر جوانان خام به آنها القا می کنند که این عجم‏ها بودند که ملک عرب را از بین بردند و پای مغولان را به ملک عرب باز کردند و به همین دلیل به هواداران خود می آموزند در مواجهه با ایرانیان برای خود حق انتقام قائل شوند تا باعث نزدیکی آنها به قرب الهی شود، این فرقه ضاله ایرانیان و شیعیان را رافضی یعنی بی دین نام می برند و عالم نمایانشان هم مثل آب خوردن فتوای قتل شیعیان را صادر می کنند.

در حالی که آنها باید بدانند که اگر مقصد نجات قدس است آنها چقدر به این مقصد نزدیک شده اند آنان در تمام مدت عمر خود از زمان پیدایش فقط به فقط آلت دست بیگانگان برای برادر کشی در پاکستان و عراق سوریه و غیره... بوده اند از سوی دیگر هر کجا شیعه و حتی برادران سنت اهل مقاومت برای دفاع از اسلام و مسلمین برای اسلام و حق قانونی خود علیه غربی ها قد علم کنند، غربی‌ها بلافاصله پای وهابیت را در آنجا باز کرده و از آن‌ها حمایت می کنند.

 در حالی که وهابیان هرگز نسبت به مصالح عظیم جامعه مسلمانان نه اندیشیده اند و نه قدمی برداشته اند، آن‌ها نه فقط به فکر جلوگیری از نفوذ استعمارگران در کشورهای اسلامی نبوده‌اند که حتی پای آنها را به منطقه باز کرده اند، آن‌ها در برابر نفوذ صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اسلامی هیچ واکنشی از خود نشان نداده‌اند، آیا جای تعجب نیست که اینان که این‌قدر که از بوسیدن قبر پیامبر خدا(صلی‌الله‌علیه‌و‌آله) عصبانی می‌شوند، چرا از محاصره اقتصادی کشورهای اسلامی ناراحت نمی شوند؟ چرا سران این فرقه ها در فلسطین اشغالی به صهیونیست ها برای ساختن شهرک سازی سرمایه گذاری می کنند، وهابیت در عین حال که ظاهرا با غرب جنگ و نزاع دارد به عنوان ابزاری مهم در مقابل وحدت جهان اسلام و شیعه همچنان مورد حمایت غربیها می‌باشد .

در حقیقت وهابیت در ظاهر با غرب، جنگ و نزاع دارد البته شاید اوایل حرکت هایی کوچکی علیه غرب انجام داد ولی تا الان یک تیر هوایی هم به سمت اسرائیل دشمن اصلی مسلمانان شلیک نکرده است، سالهاست که القائده که خاستگاهشان عربستان با معنویت وهابیت است با همکاری غرب از طالبان افغانستان گرفته تا ارسال سلاح به دستور آمریکا برای تروریست های القائده ای و سلفی و تکفیری در سوریه همکاری بسیار نزدیکی دارند اینک برای همه ملت های منطقه و حتی جهانیان روشن شده است که غرب به خصوص امریکا از القائده و تروریست ها تکفیری به عنوان ابزاری مهم در مقابل وحدت جهان اسلام علیه اتحاد شیعیان و برادران اهل سنت استفاده می کنند.

تروریست های القائده مورد حمایت غربیها و حمایت مالی عربستان و قطر می ‌باشند و تنها اختلاف سران عرب با امریکا در مورد القائده و همه گروههای تکفیری این است که غرب نمی خواهد بدون خواست و اراده آنها، سران بی تدبیر عرب، تروریست ها را بیش از اندازه مسلح کنند که بعدها خود امریکا هم نتواند آنها را مهار کنند، اختلاف کنونی امریکا و عربستان و قطر هم در مورد تروریست هایی که وارد سوریه کرده اند فقط بحث بر سر چه سلاحی و چه اندازه سلاح دادن به تروریست هاست نه اینکه مخالف اقدام همدیگر علیه جبهه مقاومت و کشتن انسانهای بی گناه باشند.

از بزرگ‌ترین و کثیف‌ترین و قدرتمندترین فرقه‌های دست نشانده در تاریخ اسلام که با پشتوانه های مالی انگلیسی و یهودیان به وجود آمد می توان به همین وهابیت اشاره کرد که این نام را شیعیان و اهل سنت بر آنها نهاده‌اند در حالی که آنها خودشان را سلفی می‌دانند مبارزان وهابیت از جاهل‌ترین افراد احساسی تشکیل می‌شوند و می‌توانند بسیار خطرناک باشند، همانطور که در طول تاریخ نه چندان دراز وهابیت نشان داده شده حاصل تفکر وهابیت از اغاز پیدایشش در هر کجا که نگاه کنید می بینید فقط جنگ و برادرکشی به شکلی وحشیانه، جهالت گونه و کینه توزانه بوده که نشان می دهد از اعراب جاهلی تقلید کرده اند و متاسفانه همه این اقداماتشان فقط به فقط به نفع دشمنان اسلام و به شدت به زیان مسلمانان بوده است.

مطابق ایدئولوژی القاعده مرز میان انسان‌ها را اعتقاد یا عدم اعتقاد به اندیشه آنان مشخص می‌کند و کسانی که از مکتب فکری آنان پیروی نکنند تحت عنوان کافر، مشرک و منافق مشمول قوانین وضع ‌شده و سختی قرار می‌گیرند بر همین اساس دوستی و دشمنی آنها با محوریت اعتقادی تعریف می‌شود، به این ترتیب که هم فکران ایدئولوژیک ما دوست و کسانی که اندیشه دیگری دارند دشمن تلقی می‌شوند، سلاح وهابیت نه فقط علیه شیعیان، که بر علیه تمامی مسلمانانی است که ایده های آنان را باور ندارند و در این مصاف، جعفری با شافعی و مالکی و حنفی و ... هیچ فرقی با هم ندارند.

نیت و هدف کشورها و گروه هایی که به تربیت این تروریست ها می پردازند به وسیله ی آنها آشوب به راه می اندازند تا عقب ماندگی ملت ها را برای اربابانشان تضمین کنند و اکثر شخصیت های وهابیون سطحی نگر هستند و تاکنون حتی یک عالم واقعی و سرشناس از درون این فرقه ضاله بیرون نیامده است، آنهایی که از نزدیک این انسان‌ها را دیده‌اند و با آنها معاشرت داشته اند، به خوبی تأیید می‌کنند که اینان انسان ‌های بسیار تند، بد اخلاق، خشن، اکثرا کم ‌سواد و بسیار سطحی نگر و افراطی هستند.

همین تروریست هایی که هم اینک در سوریه می جنگند به هیچ کشوری وفادار نیستند و وفاداری آنان تنها برای کسانی است که حمایت مالی و تسلیحاتی بیشتری از آنان بکنند، این گروه های تروریستی از حمایت های قطر و عربستان سعودی برخوردارند ولی به ادامه حمایت مالی و تسلیحاتی قطر و عربستان اعتمادی ندارند و می خواهند در منابع مالی خود خودکفا باشند به این دلیل شاهد درگیری و کشتار میان این گروه ها در سوریه برای سیطره بر دارایی های خصوصی و عمومی کشور سوریه هستیم.

اینک در این برهه از زمان به راستی میتوان ادعا کرد که تمامی جهل مدرن عربی در قالب وهابی، تکفیری، طالبانی و سلفی و القائده ای با کمک های مستقیم و علنی سلطه طلبان و مستکبران جهان و صهیونیست های جنایتکار جهانی با تمام قوا در مقابل اسلام ناب محمدی (ص) به رهبری جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته اند و چون خود را در حال شکست خوردن در سوریه می بینند با طولانی کردن جنگ و استفاده از بمب های دست ساز شیمیایی اخرین تیرهای در ترکش خود را رها کرده اند و هم اینک اوج این جنگ وحشتناک در اطراف دمشق در جریان است.

هر چند برگه برنده عربستان و قطر و شیوخ فاسد سران مرتجع عرب منطقه علیه مقاومت پول های نفتی و در دست داشتن مفلوکان عقیدتی و جهادگرانی تروریست هستند که با یا رب یا رب و به برای رسیدن به بهشت به ابلیس میرسند و فقط با فشار قبر این مرض شان درمان می شود ولی هم اکنون باید مهمترین دغدغه برای نخبگان سیاسی ایران باید این باشد که درک درستی از این دشمن داشته باشند چرا که این تروریست ها که با الله و اکبر سر مردم بی گناه را می برند عناصر قسی و القلبی هستند که باید با اینان با زبان زور گفتگو کرد.

این روزها که ارتش و نیروهای مردمی در سوریه که در حال نابود کردن این فرقه های ضاله هستند سخن از حمله آمریکا به سوریه است در حالی که این نخستین بار نیست که مسئله حمله نظامی به سوریه مطرح می‌شود هر زمانی که اوضاع بر خلاف خواسته آنها پیش برود و هر زمان که خودشان را در حال تضعیف شدن و نابودی ببینند بلافاصله سران مرتجع و منفور منطقه برای نجات این تروریست ها، با ایجاد رعب و وحشت و با همکاری رسانه های غربی و خارجی صحبت از حمله نظامی به سوریه می کنند تا بتوانند برای خود زمان اندکی بخرند.

ایران به دلیل پیام و ارزش هایی که بر آنها تأکید می کند، توانسته در جهان اسلام و امت اسلامی الگو باشد اینکه چگونه اسلام می تواند به یک مکتب سیاسی اجتماعی و حتی مکتب علمی تبدیل شود تا بتواند پاسخ گوی نیاز های امروز امت اسلامی باشد، برای جهان اسلام مهم است، معنویت انقلاب اسلامی میان ملت های منطقه محرز است و حمایت توده های مردم و نفوذ قدرت نرم جمهوری اسلامی در جغرافیای جهان اسلام، مصونیت دیگری را برای دفاع در مقابل قدرت نرم و سخت دشمنان اسلام ناب ایجاد کرده است که توانسته توطئه های جبهه غربی عربی ترکی را علیه ایران خنثی کند.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( سه شنبه 92/6/5 :: ساعت 7:49 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 145
>> بازدید دیروز: 137
>> مجموع بازدیدها: 221734
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب