سفارش تبلیغ
صبا ویژن
برتری دانشمند بر عابد، مانند برتری ماه شب چهارده بر دیگر ستارگان است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» فتح الفتوح انقلاب اسلامی ایران در عراق

احکام اسلامی بر مسلمانان جهان پوشیده نیست، که عده ای جانی و جاهل و خائن به اسلام و خدا و قرآن، که زیر سایه و حمایت سازمانهای جنایتکارانه سیا، موساد و ام آی سیکس تربیت شده اند، و ماموریت دیکته شده آنها را اجرا می کنند، بیایند و ادعای مضحک خلافت کنند.

اینها نه خدا را می شناسند، نه اسلام را، و نه احکام شریعت را، این بد دینان گمراه و فتنه گر، از عقاید مسلمانان تیغی تیزی ساخته اند تا علیه خود مسلمانان به کار ببرند، تروریست های تکفیری کدام اسلام را می خواهند به مسلمانان جهان بشناسانند، اینها در همین مدت کوتاه ثابت کرده اند سلاحشان بیشتر از عقلشان کار می کند.

این ددان و ناکسان فریبِ حیواناتی را خورده اند که قصد تخریب کعبه، و بارگاه پیامبر اسلام (صلوات الله علیه) را دارند، و علنا هم این را اعلام کرده اند، و یقینا کشتن این تروریست های تکفیری داعشی اجر زیادی دارد، اینها حقیقتا کافر و یا بدتر منافقانی جنایتکار هستند، و هیچ گونه نشانه مسلمانی و حتی انسانیت یک انسان در رفتار و گفتار آنها دیده نمی شود.

مسلمانان خوب می دانند که سعادتشان در اتفاق است نه بر نفاق، همه ما مسلمانان خدایی واحد داریم، پیامبری واحد داریم، قرانی واحد و قبله ای واحد داریم، و مهم تر اینکه دشمنی واحد داریم، و بعید است که مسلمانی پیدا بشود و به فسق و فساد و جنایات ظالمانه این جنایتکاران که به نام داعش و النصره و غیره ظهور کرده اند گواهی ندهد.

سران و اربابان این سفیهان جنایتکار، خون انسانها را دستمایه کسب و کار خود کرده اند، و با زبان شیطان سخن می گویند، ولی واقعیت‌های موجود نشان می دهد به سزای اعمالشان خواهند رسید و سرنوشتی بدتر از صدام و قذافی خواهند داشت.

شاید بتوانند اوایل عده ای جانی و جاهل را با پول بفریبند، و یا با وعده های پوچ و افکاری فتنه انگیز، آنها را گول بزنند، ولی این حق است که همیشه پیروز می شود، و باطل هم همیشه رسوا شده است، رفتار و تفکرات یک مسلمان واقعی، چه شیعه باشد و چه اهل سنت بر مبنای تفکر است.

 

انسانیت و خرد ورزی، زیر دست و پای این سفیهان پایمال می شود ،این خشک مغزان بی خرد، جهالت، تعصب، کینه ورزی و حماقت را به هم آمیخته‌ اند، تا از این فتنه انگیزی ظالمانه بتوانند چند صباحی بیشتر به حکومت های ننگین شان ادامه بدهند، اینها با دلار های نفتی و با تکیه بر ناآگاهی ‌های قومی و فرقه ای، فقط به دنبال تفرقه هستند، و این دستور دیکته شده اربابان غربی و اسرائیلی شان است.

اینها از زمان پیدایش خود فقط سنگ جدائی بین مسلمانان انداخته اند، هر اقدامی که کرده اند ضررش برای مسلمانان بوده و نفعش هم برای دشمنان قسم خورده اسلام بوده است، اکثریت و یا همه فتواهای این وحشی ها فقط در محکومیت مسلمانان و کافر بودن آنها و واجب القتل بودنشان صادر می شود و با دشمنان حقیقی اسلام نه دشمن، که دوست و هم پیمان هستند، و اگر این سفیهان با جمهوری اسلامی دوست بودند جای تعجب داشت.

حوادث عراق به خوبی نشان می دهد، دشمنان ایران و اسلام سخت وحشت کرده اند، و از همین رو می خواهند هر طور شده با تفرقه بین مسلمانان، ترس خود را چاره کنند، و امروز هر صدایی از گلوی هر کسی که در بیاید که بوی تفرقه و اختلاف بدهد، از توطئه های دشمنان اسلام است.

آمریکائیان و ایادی شان، چون نتوانسته اند اهداف خود را در سوریه، از طریق سیاسی یا نظامی عملی کنند، اینک این تصور را دارند که سعودی‌ها را کمی به حال خود رها کنند، تا شاید آنها با پول های باد آورده نفتی شان بتوانند همچون مصر، در عراق هم به نتیجه برسند، که البته این مسئله بیانگر متزلزل بودن سیاستهای آمریکاست، و در حقیقت درماندگی، و شکست سیاست های خود آمریکا را نشان می دهد.

شاهزادگان خود فروخته سعودی و شیوخ فتنه گر وهابیت، مثل زنان آبستن شده اند، و هر دم هوسی تازه دارند، و این در این حالی است که با اینکه اینها پول بی حساب و کتاب و ثروت های افسانه ای در اختیار دارند، ولی استیصال و ناتوانی این شاهزادگان بی کفایت، بر اعمال اراده خودشان به خوبی مشهود و ملموس است، خاندان غاصب آل سعود، در عین کوچکی شخصیت، از آرزوهای بزرگ و دست نیافتنی همیشه رنج برده اند.

سعودی ها و وهابیت، که از نام اسلام برای خود تاج و تختی بر هم زده اند، فکر می کنند می توانند با اتکا به این فتنه انگیزی ها، و با سلاح و پول برای همیشه بر سریر خون تکیه بزنند، آنها دیگر نمی توانند با پول و سلاح تقدیر خود را عوض بکنند، گره کور تقدیرشان با این جنایت ها کورتر خواهد شد، چرا که بچه ها و سربازان با ایمان در محور مقاومت، سال های سال است که با سلاح و ایمان خود، آرزوهای این حرام زادهای وهابی سعودی را به حسرت تبدیل کرده اند.

با منطقی که وهابیت پلید ارائه می کند، (استغفرالله) ظاهرا بعثت انبیا کار عبثی بوده است، اقدامات غیر انسانی، تخریب بارگاهها و جنایات تروریست های داعشی وهابیت، در جهان امروز رسوا نامه جهل سران سعودی قطری شده است، مراتب ایمان آنها طوری است که همه برای خود مجتهد هستند.

در حالی که منطقه هر روز شاهد اوج ‌گیری و بالندگی محور مقاومت است، ولی وهابیت مایه ننگ و نفرت ملت های عرب و جهان و اسلام شده است، این سفیهان جنایتکار نام اسلام را بازیچه ی مطامع نفسانی و شهوانی خود قرار داده اند، و در راه رسیدن به قدرت پول و مقام، جان و مال و نوامیس سایر مسلمانان را بر خود مباح کرده اند.

ایران در حالی توانست به سوریه کمک کند و در آنجا به پیروزی برسد، که مرجعیتی در کار نبود، ولی عراق جدا از داشتن مرجعیت قدرتمند شیعی، در بسیاری موارد دیگر هم از سوریه قدرتمند‌تر است، و علت پیشروی اولیه داعش در عراق را نباید به حساب توانایی داعش و ضعیف بودن ارتش عراق گذاشت، در آنجا خیانت و جنایت و وحشیگری، با هم به نمایش گذاشته شد، تا سر و صدای زیادی به راه بیندازند.

امریکائیان و همه دشمنان ایران، شاید اوایل به کاردانی و توانایی های ایرانیان و محور مقاومت در منطقه شک داشتند، ولی در جریانات و حوادث اخیر در سوریه، و برای بار دوم در عراق، مطمئنا از شک به یقین خواهند رسید، ایران به طور یقین ثابت کرده که اکثرا نسنجیده سخنی نمی گوید و بی حکمت کاری نمی کند و شکست این تروریست ها در عراق هم، مانند سوریه حتمی و قطعی است.

ایرانیان ملت مقاومی هستند که دارای استقلال سیاسی هستند، و التزام و میانه‌ روی سیاسی خود را به اثبات رسانده ‌اند، و در منطقه این مسئله را برای ملت های مسلمان منطقه اگاهانه روشن کرده اند، که جنگ با امریکا، جنگ با ام الفتنه است، جنگ با شیطان بزرگ است، هم اکنون خون مردم بی گناه عراق و سوریه، با دلارهای نفتی سران مرتجع عرب به زمین ریخته می شود، و همه اینها با مدیریت، رهبری و حمایت مستقیم امریکا صورت می گیرد.

شواهد به خوبی نشان می دهد، آمریکائیان این جریانات و حوادث اخیر در عراق را، با مذاکرات ایران و گروه 5+ 1 هم زمان کرده اند، تا مثل گذشته پیام زورگویانه خود را به ایران بدهند، که یا در مذاکرات انرژی هسته ای امتیاز بدهید، و یا منتظر ناامنی در مرزهایتان باشید، آنها همیشه طوری برنامه ریزی می کنند تا چند هدف را هم زمان از انجام یک کار دنبال کنند، و صد البته ایران باز هم سران کاخ سفید را، پیش اربابان صهیونیستی شان بیشتر خجالت زده خواهد کرد.

آنها این آرزو را به گور خواهند برد که بتوانند غنی سازی را از ایران بگیرند، آنها باید بدانند در ایران فکرها زودتر از خود اورانیوم غنی سازی شده اند، و مطمئنا ایران چیزی را که دیروز به آنها نداده است امروز هم نخواهد داد، محال است ایران چیزی را با تهدید از آمریکا بپذیرد که تا دیروز نپذیرفته است، چرا که ایران در حقانیت خودش اطمینان دارد، ولی آنها حتی در انسان بودن خود هم تردید دارند، جنگ های نیابتی ایران و دشمنان اسلام به عراق رسیده، و نوبت فتح الفتوح انقلاب اسلامی ایران فرا رسیده است، آنها اگر هم بمیرند نمی توانند اقتدار انقلاب اسلامی ایران را بشکنند.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( شنبه 93/4/14 :: ساعت 4:37 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 145
>> بازدید دیروز: 121
>> مجموع بازدیدها: 221229
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب