سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
فرمان خدا را بر پا ندارد جز کسى که در حق مدارا نکند و خود را خوار نسازد و پى طمعها نتازد . [نهج البلاغه]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» اسرائیلیان عادت دارند وارونه التماس کنند

 

کاری که دلاور مردان مقاومت در غزه می کنند در خور شایسته مردانی چون خود آنهاست که خواب خوش اسرائیل، برای سلطه بر منطقه را، با کمک رستاخیزی برخاسته از بلوغ و شعور بیداری اسلامی به برکت انقلاب اسلامی را به کابوسی تلخ برایشان تبدیل کرده اند، چنان که صدای شکستن استخوان های این رژیم جنایتکار را به گوش جهانیان رسانده اند، این جنگ کشتی حجت حقانیت فلسطینیان است که برنوک جنایات اسرائیلیان رانده می شود.

هم اکنون صداهای عاجزانه سران اسرائیلی و صهیونیسم منفور جهانی را می توان شنید، که از تمام کشورهای اروپایی و امریکا برای آتش بس به مقاومت فشار می آورند، این شیاطین که جنون کودک کشی دارند شکست خورده اند، ولی عادت دارند وارونه التماس کنند، تاریخ بارها و بارها رجز خوانی های این حقیران و ذلیل شدگان را از زبان خود و اجدادشان شنیده است، اینها عادت شان است، هر کجا عرصه کارزار برایشان تنگ می شود، غرور شیطانی شان، شکست و اقرار به پشیمانی را ننگ می دانند.

باید اسرائیلیان صهیونیست را از بدترین فرقه ها و طائفه ها برشمرد، رژیمی که مورد نفرت شدید همه ادیان و انسانهای روی زمین است، آنها در تصورات موهوم خود به دنبال سلطه بر تمامی افراد بشر هستند، مبانی اعتقادیشان صرفا بر پایه نژاد پرستی و توسعه طلبی استوار شده و اجساد تکه تکه شده کودکان بی گناه فلسطینی فقط به خاطر اعتقادات فاسد اسرائیلی هاست که نشات گرفته از همین نژاد پرستی است.

اسرائی از مقاومت هراس دارد و فقط کودکان را می کشد

صهیونیست‌ ها با تکیه بر تلمود و گفتار خرافاتی خاخام‌های منحرف و شیطانی، فرقه ای ساختگی و کشوری ساختگی را برای رفع عقده های تاریخی خود در قلب جهان اسلام خلق کردند، آن ها اعلام می کنند که در طول تاریخ مورد ظلم واقع شده اند و حالا باید عزت خود را بدست بیاورند، و در این مسیر فقط اهدافی را دنبال می کنند که جنایت، قساوت، نژاد پرستی در حد نسل کشی، ددمنشی، بی دینی، فساد، فحشاء و اعتیاد و همجنس گرایی را در میان مردم جهان ترویج می کنند، آنها هزاران فرستنده ماهواره ای و رسانه ای دارند تا بنیان خانواده ها را برای تربیت شدن بشریت دارای ارزش های انسانی و الهی نابود کنند.

روح تبعیض نژادى یهود تا به امروز در دنیا سرچشمه همه بدبختی ها و کشتار بی گناهان و جنگ های فراوانی شده است، اینها امتیازات موهومى براى نژاد بنى اسرائیل قائل هستند و متاسفانه بعد از گذشتن هزاران سال هنوز هم روح نژاد پرستى بر آنها حاکم است.

 سرزمین موعود، باور موهومی عده ای فرصت طلب است که از دانش بهره اى ندارند، از کتاب خدا جز یک مشت خیالات و آرزوها نمى دانند، و تنها به پندارهایشان دل بسته اند.

اسرائیلیان این قاتلان ترسو، شاید بتوانند زنان و کودکان و مردم بی گناه در روی زمین غزه را با قساوت و بی رحمی تکه پاره کنند، ولی هرگز نمی توانند با برادران مقاومت فلسطینی در زیر زمین غزه روبرو شوند، مقاومت شهر غزه دیگری در زیر باریکه غزه ساخته است، و با مردانگی و شجاعت در مقابل دشمن صهیونیستی می جنگند، اسرائیلی ها به شدت از جنگ مستقیم و تن به تن با مقاومت می ترسند، و تنها با توپخانه و جنگنده مردم بی گناه را از راه دور به خاک و خون می کشند.

اجساد کشته شده فلسطینیان زیر آوارها مانده است

دست تقدیر مقاومت فلسطین را به جایی رسانده که با ایمانی قوی، تمام قد در مقابل کینه توزان جهانی قرار گرفته اند، در حالی که اسرائیلیان از هر روشی برای محروم کردن مردم فلسطین از حق خودشان جلوگیری می کنند، عصبانیت جهانیان از شورای امنیت مسخره ای است، که در مقابل این جنایات سکوت می کنند.

سران ذلیل شده صهیونیست ها در کاخ های اروپایی آمریکایی، و سران منفور عرب نباید نگران خلع سلاح غزه باشند، باید نگران مسلح شدن کرانه باختری باشند، که استارت آن به دستور رهبر بزرگ جهان اسلام، امام خامنه ای (حفظ اله) زده شده است، و بزودی آتشی واقعی را در دل صهیونیست های ترسو و بزدل اسرائیلی و هم پیمانانش می اندازند.

هر روزه موشک های مقاومت پوزه این سگ هار منطقه را در هم می کوبد، و به خوبی معلوم است که اسرائیل در تله افتاده است، جهاد اسلامی اعلام می کند موشک هایی دارد که جهانیان را به شگفتی وا می دارد، این هیچ معنی جز شکست خفت بار اسرائیل و پیروزی واقعی مقاومت ندارد، مسلما مقاومتی که توانایی زدن پهباد را دارد، طبیعتا باید موشک های هدایت شونده، لیزری و بالاتر از آن را هم داشته باشند که می توانند نفربرهای زرهی و مجهز اسرائیلی را بزنند.

جنگ مقاومت در غزه فقط با رژیم اسرائیل غاصب نیست، این جنگ علیه استکبار جهانی است که به خاطر شکست اسرائیل در میدان جنگ تا حالا بارها و بارها نشست برگزار کرده اند، به طور مداوم سران رژیم اسرائیل با امریکا و اروپا تلفنی صحبت می کنند تا آنها را نجات بدهند، چرا که این جنگ حتی یک دستاورد هم برای اسرائیل نداشته است، مگر اینکه بخواهیم کشتار کودکان و زنان و ویران کردن خانه های مسکونی, و بیمارستان ها و مدارس را پیروزی بدانیم، اسرائیل روحیه اش را از دست داده و با توجه به روحیه بزدلانه ای که دارد انتقامش را از کودکان معصوم می گیرد.

اسرائیلیان زیادی به سلاح ها و سربازان پوچ گرای خود مغرور شده بود، و حمله مجدد آنها به غزه، راهبردی بود که می خواستند برای سرکوب متناوب تهدیدات مقاومت به‌ کار ببرند، ولی در این جنگ به هیچ یک از اهداف خود دست پیدا نکردند، شلیک موشک های مقاومت متوقف نشد، در منهدم کردن تونل های مقاومت ناکام ماندند، نتوانستند حتی یکی از مسئولان ارشد گروه های فلسطینی را ترور کنند و از همه مهمتر با وجود شمار زیاد شهدا و ویرانی گسترده در غزه، عزم و اتحاد فلسطینیان بیشتر  و حمایت آن ها از مقاومت زیادتر شده است.

اتهامات رژیم منفور اسرائیل و هم پیمانان جنایتکارش، علیه فلسطینیان مظلوم و متحدان مقاومت، دیگر نمی تواند حتی ذره ای موجب تشکیک و تردید مردم فلسطین و مقاومت منطقه و ایران در جهان بشود، امثال دولت امریکا و اسرائیل همراه با سکوت ننگین سران منفور عرب و جیره خواران آنها، و پس مانده های تفاله های تروریست داعشی تکفیری ، اگر مقاومت و هم پیمانانش را متهم نکنند، آن زمان باید به حقانیت راه مقاومت شک کرد.

مسئولان شورای امنیت و سازمان ملل اکثریت قریب به اتفاق حیواناتی انسان نما هستند که روزها کشته شدن وحشیانه کودکان غزه را می بینند و شب هم راحت میخوابند اینها خوک هستند نه انسان.

شورای امنیت و رئیس سازمان ملل به یک عنصر نامطلوب تبدیل شده اند، اسرائیلی که در همین سالهای اخیر به سوریه حمله کرده، به لبنان حمله کرده به عراق حمله کرده، و قبلا به مصر و اردن و سودان و چندین کشور دیگر حمله کرده هیچکس چیزی به او نمی ‌گوید، در عوض می ‌گویند ایران ممکن است زمانی سلاح هسته ‌ای داشته باشد و باید تحریم شود.

و آمریکا این میمون مقلد که ادای حقوق بشر را درمی آورد، سابقه سیاهی در حقوق بشر دارد، از شکنجه های ضد انسانی در بگرام، ابوغریب و گوانتانامو و حمایت از جنون کودک کشی اسرائیلیان، تنها بخش کوچکی از حقوق بشر نفرت انگیز آمریکائیان است.

ننگ و نفرین به سازمان ملل در کودک کشی اسرائیل

بعد از تحولات اخیر واضح شد که لیبرال دموکراسی غرب، توان ترسیم آینده انسان ها را به صورت عادلانه و با نظریه های خیانت کارنه و منفعت طلبانه خود ندارد، و ادعاهای سیاست مداران غربی برای آزادی و رفاه مردم جهان، حقوق بشر و دموکراسی فقط برای فریب افکار عمومی و برای چپاول حقوق مادی و معنوی آنهاست.

‏ جنایات ننگین و شرم آور رژیم منحوس اسراییل به فلسطینیان، در سایه حمایت سازمان های حقوق بشری و استکبار و ایادی آنان به سرکردگی آمریکای جنایتکار، یکی از مصائب بزرگ دوران ما شده است.

اسرائیلی ها دشمنی به شدت بی رحم، حقیر، و به شدت نفرت انگیز هستند، آنها عمدا کودکان و زنان را با قساوت به خاک و خون می کشند، آنها آتش افروزانی خوار و پست برای جنگ هستند و به ادبیات زندگی هیچ اعتقاد و باوری ندارند، فقط به خون ریزی و ویرانی اعتقاد دارند و هیچ اعتقادی هم به صلح و همزیستی مسالمت آمیز ندارند.

اینک مقاومت دارد با مظهر شیطان مجسم مبارزه می کند، شیطان از نوع فرهنگی، نظامی، سیاسی اقتصادی آن، وقتی اسرائیلی ها با پشتیبانی آمریکائیان و غربیان مادی گرا، افسانه دروغین هولوکاست را مبنای خوبی ها و بدی های جامعه جهانی معرفی می کنند، باید هم بگویند چیزی به نام مردم فلسطین وجود ندارد و همه زمین و جهانیان میراث یهود است.

مضحک اینجاست که هیچ گونه مردمی از قوم و نژاد و کشور خاصی در فلسطین اشغالی وجود ندارد، کسی نمی تواند در اسرائیل سربازی و حتی یک شهرک نشین را پیدا کند که ارزش هایی همچون عشق، وطن، میهن، وطن دوستی و حس ناسیونالیستی داشته باشد، همه مردم شهرک نشین در فلسطین اشغالی، اکثرا نظامی و جاسوس و فاسد هستند، انسانهایی رانده شده از جامعه شان را که در طی سالها و قرن ها از همه کشورهای جهان با وعده حقوق و داشتن سرزمین موهوم موعود آنها را به فلسطین اشغالی آورده اند.

 مردم غزه و کرانه باختری مظلومیت و حقانیت خویش را در برابر جهانیان به نمایش گذاشته اند، و اگر چه حادثه خیانت سران عرب بسیار تلخ است و دلهای مسلمین را به درد آورده است، ولی باعث بوجود آمدن اتحادی شده که تقابل دنیای اسلام و جبهه استکبار جهانی را در بین وجدان آگاه جهانیان به نمایش گذاشته است، این دو جریان فکری را به طور علنی مقابل هم قرار گرفته اند.

مقاومت شکست نمی خورد چون دیگر فریب نمی خورد و می داند آنان که اشک دروغین می ریزند و استخوان لای زخم می گذارند، نیت شان فقط دشمنی با مقاومت و خدمت به دشمنان مقاومت است، آوارگی هفتاد ساله مردم فلسطین به خاطر ترس، جهل و خود فروختگی سران عرب بوده که تا به حال به چشم نمی آمده ، همین دولت ها و ارتش مصر هر کدامشان تا به حال در جریان فلسطین، فقط برای اینکه برگی در مقابله با صهیونیست ها و آمریکا و عربستان برای دریوزگی و گدائی بیشتر از آنها داشته باشند از ته دل خواستار رفع محاصره ظالمانه غزه نیستند، می خواهند با ادامه محاصره غزه، و با باز کردن هر از چند گاهی گذرگاه، برای خود آبروئی بخرند، تا بهتر بتوانند از سران عربی و غربیان گدائی کنند.

و اگر می شنویم که عده ای از سران مزدور و منفور حکومت های عربی غصه مردم غزه را می خورند، در حقیقت می خواهند کمر مقاومت و پشتیبانان مردم مظلوم فلسطین را با آتش بسی بشکنند که بعد از هفت سال محاصره ظالمانه باریکه غزه ، هنوز هم راضی به برداشتن محاصره باریکه غزه از طرف اسرائیل نیستند، ولی مقاومت از قیل و قال این بزدلان بیچاره ترسی به خود راه نمی دهد، مقاومت ثابت می کند با فشار بیشتر، اسرائیل پیشنهاد مقاومت را برای برداشتن محاصره ظالمانه غزه ناچارا می پذیرد و برای سران سازشکار و ترسوی عرب، ننگ و نفرین تاریخی و ابدی دیگری به یادگار می گذارند.

اجساد کشته شده فلسطینیان زیر آوارها مانده است

مقاومت فلسطین در غزه سران اعراب و ارتش ‌ها و رسانه ‌هایشان را با این پیروزی خود، خوار و ذلیل کرده اند، مقاومت در آستانه پیروزی قرار دارد، و اسرائیل من بعد باید به لاک دفاع از خود برود، مصری ها، قطری ها، و سعودی ها فقط می خواهند فرماندهان مقاومت را به سازش و ریا موعظه کنند، تا از خشم ملت های خود در امان باشند، دولت های عرب فاسدتر از آنانند که به فکر مردم فلسطین باشند، حقوق بشر و ناسیونالیسم عربی در نظر آنها بیشتر ابزاری برای تبلیغات است تا حقیقتی متکی بر وجدان بشری و قومی.

این آتش بسی که سران منفور و متحجر عرب از آن حرف می زنند مال التجاره نیست که دست به دست از سران منفور عرب و اشغالگران و حامیانشان به دست آمده باشد، این خون بهای هزاران هزار شهید، و میلیون ها آواره عرب و فلسطینی است، مشکل قبول یک آتش بس نیست، چطور آتش بسی مهم است، وقتی همه مطمئن هستند و باور دارند که اسرائیل عهد شکن، متجاوز، غاصب و یک رژیم خونخوار به تمام معنی است، چرا باید از حق خود کوتاه بیایند، مقاومت امروز باری نیست که بر هر گرده ای بتواند به پیروزی برسد، این دست تقدیر الهی است که انقلاب اسلامی را برای حمایت از گروههای مقاومت منطقه علیه اسرائیلیان غاصب متحد کرده است.

رژیمی که از ارتکاب هیچ جرم و جنایتی مضایقه نمی کند و به هر عمل‏ ناشایست و خطرناکی دست می‏ زند و این را حق خود می داند، و زمانی که می بینیم در جشن دو عید مقدس در اسرائیل، جشن عید بدون خوردن خون تمام نمی ‏شود، خود نشان می دهد که اسرائیل یک غده سرطانی است و بزودی نابود خواهد شد.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( شنبه 93/5/11 :: ساعت 11:39 صبح )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 151
>> بازدید دیروز: 121
>> مجموع بازدیدها: 221235
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب