سفارش تبلیغ
صبا ویژن
ایمان برهنه است و جامه آن تقوا و زیورش حیا و دارایی اش فقه و میوه اشدانش است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» ترس ما به خاطر اکسیده کردن افکار شماست

 

آقای رئیس جمهور بزدل سیاسی کسی است که بدون دلیل دو سال تعطیلی انرژی هسته ای را با ذلت قبول می کند و برای سه عدد سانتریفوژ گدائی آنگلوساکسون ها را می کند و عاقبت هم نمی تواند با گدائی کردن اعتماد جهانخواران جهانی را به دست بیاورد و در دستشوئی جواب نه را به او می دهند.

آقای رئیس جمهور کسانی که ادعای شجاعت سیاسی دارند که نباید سلاح زشت گویی را انتخاب کنند، بزدل سیاسی که نمی تواند با امریکا در بیفتد، اتفاقا چون شجاعت سیاسی دارد با آمریکا در می افتد، و حق دارد که بترسد چرا که عده ای ساده لوح سازشکار در راس اموری هستند که زیادی مستظهر به پشتیبانی دویست و چهل هزار رای از نیمه بیشتر هستند، و افکار بنی صدری را از خود بروز می دهند و علنا آمریکا را کدخدا می نامند.

آقای رئیس جمهور کسانی باید به جهنم بروند که فکر می کنند بیرون زدن رگ گردنشان و بد زبانی شان در پشت میکروفن ها می تواند سلاحی برای زشت گویی شان باشد، سابقه ساده لوحانه و اکسید شده شما ما را مجبور می کند که بترسیم، واقعا هم می ترسیم، و خوب می دانیم کسانی که استدلالی برای سخنان خود ندارند سلاح زشت گویی را انتخاب می کنند .

آقای رئیس جمهور اگر کسانی از مذاکره کردن عده ای سابقه دار سازشکار می ترسند، به این خاطر است که سابقه آنها را می دانند که به شدت خوش باور، ترسو و اکسید شده هستند، و با سیاست و درایتی که کدخدایشان دارد به راحتی افکار آنها و هم فکرانشان را اکسیده کرده است، در حقیقت ترس ما به خاطر اکسیده شدن افکار شماست. 

آقای روحانی شما در انتخابات گفته بودید زنده باد مخالف من ، ولی هنوز یک سال نگذشته که می گویید مخالف من به جهنم برود تا گرم شود، جناب آقای رئیس جمهور ترس ما به خاطر سرما نیست به این خاطر است که دوست نداریم جهانخواران جنایت کار جهانی در دستشوئی با دولتمردان ما سخن بگویند.

آقای رئیس جمهور اتفاقا الان وقت ترسیدن است، الان زمان زنده باد مخالف من را به جهنم فرستادن نیست، یک سال است که از منافع ملی و خط قرمز سخن گفته اید، فقط شعار داده اید، آیا بهتر نیست فکری به حال رکود بی سابقه ای که در مملکت ایجاد کرده اید بکنید، مردم از شعار دادن ها خسته شده اند، مردم ایران از دولتمردانشان شعار نمی خواهند، راه حل می خواهند، به خصوص که دیگر شعارهایشان هم خیلی آزار دهنده شده است، دیگر نمی شود ناشایستگی را پشت شعارهای تکراری پنهان کرد.

بعضی از مسئولان و دولتمردان بد زبان ما نباید به شعور مردم ایران توهین کنند، آنها باید بدانند که با ملتی سخن می گویند که صد و ده سال قبل، انقلاب مشروطه را در تاریخ خود به یادگار دارد، سرهنگ بودن یا نبودن و طلبه بودن یا نبودن عده ای نمی تواند بهانه ای برای ناشایستگی باشد.

اقای رئیس جمهور ترس ما به این خاطر است که کسانی که روی صندلی پنج میلیون تومانی می نشینید، معلوم است که نمی توانند با کدخدایشان، آمریکای جهان خوار در بیفتند، باید دید چه چیزی در چنته داشته و دارند، و در این یک سال چه گلی بر سر اقتصاد ایران زده اند که انتقاد کنندگانشان را به جهنم می فرستند.

آقای روحانی همه مردم ایران می دانند که سالهای سال است که داروها برای ایران تحریم شده و معلوم است که این جنایت در تاریخ می ماند، ولی الان وقت نفرین کردن نیست، وقت زشت گویی نیست، وقت شعار دادن های تکراری نیست، وقت عقده گشایی نیست، زمانی است که باید به وعده هایتان عمل کنید.

آقای روحانی اگر کسی نترسد و از شما انتقاد نکند و اجازه بدهد که شما با یک عذر خواهی مغرورانه همچون سبد کالایی همه چیز را با یک عذر خواهی روپوشی کنید آیا او شجاعت سیاسی دارد؟ سبد کالایی شما تصاویر چندش آورش به دنیا مخابره شد و حالا مردم ایران از این می ترسند که همین عذر خواهی ممکن است در انرژی هسته ای تکرار شود، و اتفاقا باید بدانید که ترس ما به این خاطر است که عذرخواهی مجدد شما در آن زمان، هیچ ارزشی برای مردم ایران و نسل های آینده نخواهد داشت.

دیگر زمان عذر خواهی مغرورانه شما هم گذشته است، و نباید آبروی خون پاک شهدا را به باد بدهید، زمانی باید به دیدن مادر شهید رفت که به آرمانهای آن شهید بزرگوار احترام گذاشت، ترسو و بزدل سیاسی کسی است که دروغگوهایش برملا شده است، بزدل سیاسی کسی است که فکر می کند هنوز هم عقده های سیاسی و ناشایستگی هایش را باید بر سر منتقدانش خالی بکند.

آقای روحانی شما در اولین سخنرانی خودتان در سال1393 اعلام کردید ما در حال برداشتن آوار هستیم، و ممکن است یک دولت تمام عمر خودش را صرف کند ولی عده ای در پایان عمر دولت سر و صدا راه بیاندازند و همه چیز را خراب کنند، آقای رئیس جمهور آیا زحمات یک دولت چهار ساله می تواند با سر و صدا کردن عده ای بر باد برود؟ و اگر این سخنان شما بهانه ای برای ناشایستگی های بعدی شما نیست پس چه چیزی می تواند باشد؟

شما به همان نیمی از مردم ایران وعده داده اید که اقتصاد ایران را درست کنید، با صراحت اعلام کرده بودید که مشکلات اقتصاد ایران ده درصدش به خاطر تحریم هاست و نود درصدش به خاطر بی تدبیری های دولت قبلی است، ولی حالا بعد از یک سال اعلام می کنید که همه مشکلات ما از تحریم هاست، آقای روحانی شما که بهتر می دانید خداوند دروغگویان را دوست ندارد.

بهتر است به خود بیاید، این سخنان یک دولت که نام خود را دولت تدبیر گذاشته است نیست، این عین بی تدبیری است، این گشودن عقده هاست، این دیگر به خاطر سرهنگ نبودن نیست، اگر طلبه هم باشید باز هم ما می ترسیم، و بدانید که ترس ما به خاطر سردی هوا نیست، به خاطر سابقه سازشکارانه کسانی است که اگر میدانش را داشته باشند به نام منافع ملی هر گونه ذلتی را توجیه می کنند، و در آخر هم نه از منافع ملی خبری می شود و نه راه شهدا را ادامه می دهند و ارزش های انقلاب را هم به فراموشی می سپارند، پس به ما حق بدهید که از وادادگی عده ای اکسیده شده بترسیم.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( سه شنبه 93/5/21 :: ساعت 7:38 صبح )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

امام حسین(ع) در ظهر عاشورا با شکیب در عطشی کوتاه تمام تاریخ را س
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 114
>> بازدید دیروز: 100
>> مجموع بازدیدها: 227792
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب