سفارش تبلیغ
صبا ویژن
ای آن که با رازگویی طولانی اش، همدم عارفان گشت و لباس دوستی اش را بر تن ترسیدگان پوشاند ! [امام سجّاد علیه السلام ـ در نیایشش ـ]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» هنرنمایی انسان و ایمان در برابر سلاح و شیطان

در منطقه ما مثلثی از قدرت شکل گرفته که اینک در حال تکوین است، و انشالله توطئه های هزاران ساله صهیونیست های اسرائیلی، این دشمنان اسلام را برای تصرف کامل فلسطین این سرزمین مقدس از بین خواهد برد و قدس را نجات خواهد داد، مثلثی که نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران است و به بیداری اسلامی ملت های مسلمان منطقه، و آزادیخواهی ملل جهان انجامیده است.

مثلثی که ضلع اصلی و راس آن جمهوری اسلامی ایران است که محور و مرکز سنگ آسیابِ مقاومت، علیه دشمنان اسلام و مسلمانان جهان است، ضلع دیگر آن حزب الله لبنان است که از جنگ ایران و عراق الهام گرفته اند و از شیعیان هستند، و ضلع سوم آن، مقاومت برادران اهل سنت در سوریه و فلسطین هستند.

جنوب و مرکز عراق، همچنین گروهها و شبه نظامیانی را در یمن و دیگر جاها به صورت پراکنده می بینیم که همگی در یکی از اضلاع این مثلث محور مقاومت در منطقه قرار می گیرند، همه اینها به طریقه ای که خودشان خواسته اند از انقلاب اسلامی ایران بهره گرفته اند، ولی نتیجه اش برای امت اسلام چیزی جز نابودی دشمنان قسم خورده اسلام، و گرفتن فلسطین و قدس عزیز از صهیونیست های کافر اسرائیلی نیست، و می تواند دست چپاولگران سلطه گر را هم سر منطقه ما کوتاه کند.

ایمان و هدایت، قدرت و درایت، باید همه اینها را با هم برای مبارزه با این رژیم خونخوار به کار برد، خوشبختانه این سفیهان نه راه را بلدند و نه جسارت انجام آن را دارند، اینها رانده شدگان درگاه حق هستند، چراغ هدایتی ندارند که روشن کنند و به راه راست هدایت شوند، همین ایمان، هدایت، قدرت و درایت برای پس گرفتن قدس و بیرون کردن و نابودی این رژیم جعلی اسرائیلی کفایت می کند، ای قدس، به یاری پروردگار ، تو را آزاد خواهیم ساخت.

قدس عزیز به یاری خداوند تو را آزاد خواهیم کرد

سرزمین فلسطین و قدس عزیز، پایگاه خدا پرستان عالم قبل از اسلام بوده است، قدس عزیز شهری که می بایست مرکز ایمان الهی در عالم باشد، اینک در دست کفار به زندان و شکنجه گاه مومنان خدا تبدیل گشته است، ولی اینک به برکت پیروزی مقاومت، باید مثل همیشه صدای خداپرستان در قدس برخاسته شود.

بزودی با پیروزی های بعدی فلسطینیان بر رژیم غاصب اسرائیل، برادران مقاومت در مذاکرات بر سر اسرائیلی های منحوس و یارانشان که همگی دشمنان اسلام هستند فریاد خواهند زد: فلسطین ای سرزمین مقدس و زادگاه ما منتظر باشید تا وجب به وجبت را آزاد کنیم، و با پیروزی های مکرر بعدی، برای همیشه این غاصبان را از سرزمین شان بیرون خواهند کرد.

برادران مقاومت نهال ایمان را در فلسطین زنده کردند، سرزمین زیتون و دوستاران قدس عزیز را امیدوارتر کردند، و به پشتیبانی بزرگترین ارتش و سپاه اسلام در تاریخ جهان در ایران، پیروزیهای مکرر برادران مقاومت در فلسطین، در آینده ادامه خواهد داشت، تاریخ این قوم سرکش به ما می گوید، این قوم همیشه با اولین شکست شان بلافاصله شکست هایشان دومینو وار تکرار شده و به یک باره سرعت گرفته و به شکست کامل رسیده اند، روحیه و غیرت اینها چیزی جز بزدلی، فرار و نجات جان بی مقدارشان نیست، این قوم چهارصد سال زیر ظلم و بردگی تحقیر آمیز فرعونیان بوده اند، و ترس و زبونی جزئی لاینفک، از وجود بی مقدار این شیاطین نژاد پرست شده است.

سران رژیم کودک کش اسرائیل هیچ بهره ای از ایمان ندارند، آنها فقط جنون بربریت دارند و باید بدانند که به زودی زود هیچ راهی جز شکست و فرار برایشان باقی نمی ماند، که بزودی تحقق می یابد، مقاومت فلسطین با الهام گرفتن از انقلاب اسلامی ایران، همه آرزوهای آنان را به یاس تبدیل کرده اند، و این همان هنرنمایی انسان و ایمان در برابر سلاح و شیطان است، که می تواند شروعی برای در هم شکستن تحقق آرمان شیطانی و دیرینه صهیونیسم جهانی، و محو رژیم اسرائیل برای همیشه باشد.

چون در پشت توطئه ها و نقشه های شوم رژیم کودک کش اسرائیل، ترسی شدید نهفته است، طبیعتا محکوم به شکست هستند، سربازان بی ریشه ای که برای این رژیم غاصب می جنگند هیچ گونه ایمانی از خود ندارند، هیچ گونه توکلی هم به سران ترسوتر از خودشان ندارند، آخر چطور سربازان رژیم اشغالگر اسرائیل می خواهند برای نجاست زادگانی بجنگند که هیچ ایمانی به آنها ندارند.

اسرائیلیان بزدل طبق وعده الهی محکوم به شکست اند

سران بزدل اسرائیل در عین کوچکی شخصیت، و داشتن عقده های بی شمار، همیشه مورد لعن همه ادیان و انسانهای روی زمین بوده اند، و هیچ انسان آزاده و با وجدانی در این دنیا نیست که از شکست و نابودی این رژیم جعلی خوشحال نشود.

خداوند به خاطر گناهان فراوان و تمرد و سرکشی این رژیم قسی القلب و نژاد پرست، هیچ بهره ای از ایمان به آنها نداده است، در عوض خداوند بزرگ و مهربان، مسلمانان را در قدرتِ ، جسم و دانش ، بر آنها برتری داده است، این قوم نفرین زده با اینکه هنرنمایی ایمان در برابر کفر را در جنگ ایران و عراق و در جنگ سی و سه روزه حزب الله دیده اند، و سه دفعه هم در جنگ های مقاومت در غزه مزه شکست را چشیده اند ولی هنوز عبرت نگرفته اند.

به لطف پایداری و ثبات عقیده مذاکره کنندگان فلسطینی در مذاکرات آتش با این رژیم، برای گرفتن حق قانونی و مشروع خود که مورد حمایت ایران، مقاومت منطقه، و آزادگان جهان هستند، درسی فراموش ناشدنی دیگری به آنها خواهند داد، و همین شکست برای اینان که دارای غرور شیطانی هستند، باعث شروع جنگ های بعدی از طرف این خونخواران قاتل در آینده ای نزدیک خواهد شد، که نتیجه اش نابودی این رژیم منفور خواهد بود.

تنها خواسته انسانهایی با ایمان والا، و فرهیخته مسلمان، این است تا خداوند وسیله ای برای آنها قرار بدهد تا در وقت سختی بتوانند دین خدا را یاری بدهند، و صد البته که شهدای ما از این گروه و از پیشتازان این قافله بودند، که برکتشان را به حزب الله لبنان دادند، و آنها هم به سربازان مقاومت در سوریه و فلسطین منتقل کردند.

و در حالی که اسلام دین رحمانی است و خداوند گذشت و جوانمردی را بسیار دوست می دارد، ولی این رژیم وحشی، ترسو و بی ایمان، چون نمی توانند با برادران رزمنده مقاومت مستقیما و رودرو بجنگند، برای ترساندن آنان، کودکان و زنانشان را از راه دور با بمب های فسفری و سمی آمریکائی به زیر آوار می فرستند، تا وقتی جنازه های تکه شده کودکان و زنان را از زیر آوار بیرون می کشند، بتوانند عقده های تاریخی خود را برای مدتی فرموش کنند.

و سران کاخ سفید این میمون های مقلد اسرائیلی هم، هیچ زمانی شجاعت و جسارت انجام کار درست را نداشته و ندارند، آنها با وقاحت و رذالت تمام، کشتن کودکان، زنان و بی گناهان را دفاع از خود می دانند، ولی از فرار سربازان اسرائیلی از میادین جنگ تن به تن با سربازان مقاومت چیزی نمی گویند، آنها هم همانند سران منفور رژیم جعلی اسرائیل، دیگر مغزشان فرسوده شده و دیگر نمی توانند اندیشه کنند، هیچ چیزی به ذهن فاسدشان خطور نمی کند، نه آنها، نه نفت و نه پول های متحجرین و فاسد عرب کارآیی ندارند که رژیم شیطانی اسرائیل را نجات بدهند، دیگر از سران ذلیل شده کاخ سفید و کاخ های اروپایی و عربی، برای نجات این رژیم هیچ غلطی بر نمی آید.

 امریکای جنایتکار هم نمی تواند رژیم جعلی اسرائیل را نجات بدهد

خدا را شکر که مقدرات الهی بر این قرار گرفته، تا استارت نابودی کامل این رژیم که مورد نفرت همه جهانیان هستند، به وسیله افکار عمومی جهانیان زده شود، تمام بلاهائی که من بعد بر سر این رژیم نامشروع بیاید به خاطر عملکرد پلید و جنایت کارانه خودشان است، از دست سازمان های ذلیل شده جهانی، با این سکوت شرم آورشان، دیگر کاری ساخته نیست.

مقاومت در این جنگ شناخت خوبی از مردان نظامی و با ایمان خود برای تجاوزات بعدی اسرائیل و دشمنان اسلام در آینده به دست آورده است، تمامی محور مقاومت در منطقه انقلاب اسلامی ایران را درک کرده اند، از آن الهام گرفته اند، همه آنان همچون مردم ایران از شیعه و سنی، و همه آزادگان جهان، رهبری ایران را قبول کرده و باورش کرده اند، آنها اگر آتش شان هم بزنند محال است که دیگر ایران را رها کنند، روز پیروزی مقاومت بر رژیم اشغالگر اسرائیل، حقیقتا روز بزرگی خواهد بود و همه مسلمان به آن روز می اندیشند.

تمامی محورهای مقاومت خصوصا فلسطین، با الهام گرفتن از جنگ ایران و عراق سلاح را به عنوان تنها راه حل رسیدن به حقوق مشروع و قانونی خودشان علیه دشمنان خود برگزیده اند، آنها دیده یا شنیده اند که ایران امتهان خود را در جنگی با هشتاد در صد قدرت های نظامی سیاسی جهان، و در مصافی بسیار نابرابر و به شدت ظالمانه به همه دنیا نشان داده است، به عنوان نمونه یکی از هزاران جنایات آنها علیه مردم بی گناه ایران، اجازه دادن آنها به صدام برای بمباران شیمیایی شهر سردشت در پیش چشم تمامی جهانیان در سال1366 بود، که اوج رذالت اخلاقی همین افراد و سازمانهای ذلیل شده جهانی را نشان داد.

و همین مسئله باعث نشان دادن مظلومیت شجاعانه ایران، و انسانیت ارزشمند ایرانیان در مقابله به مثل کردن با آنها بود، ساختن بمب شیمیایی چیزی نبود که ایران نتواند آن را بسازد، سه روزه بمب های شیمیایی ایران آماده پرتاب می شدند، آنها مشتاقانه منتظر این اقدام ایران بودند، ولی ایران به خوبی هنر نمایی خود را در داشتن ارزش های انسانی الهی نشان داد، دست آنها را خواند، و ثابت کرد قدرت یک حکومت به اعتقادات مردمانش وابسته است.

همین جنایات بی شمار و سکوت وقیحانه و بزدلانه سازمانهای جهانی و مجامع ضد انسانی، که ادعای نگرانی حقوق بشر را یدک می کشند بوده است، که در سالهای اخیر ملت های منطقه، و همه آزادیخواهان جهان و مبارزان سیاسی نظامی جهان را به بلوغ سیاسی رسانده است، و این اقدام ایران همان هنرنمایی انسان و ایمان در برابر سلاح و شیطان بود.

هنرنمایی انسان و ایمان در برابر سلاح و شیطان

اسرائیلیان می دانند که با پیروزی مقاومت در فلسطین و شکست آنها در این جنگ، و در پای مذاکرات و قبول شرایط مقاومت برای آتش بس، یعنی ورود آنها به جنگی بزرگتر درآینده ای نزدیک، که شکست اصلی آنها را حتمی خواهد کرد، و از پشتیبانان جنایتکار غربی و عربی آنان هم دیگر هیچ کاری ساخته نخواهد بود.

سران جنایتکار رژیم جنایتکار اسرائیلی، این سگان پست و ترسو ، چون خود هیچ گونه شجاعتی ندارند طبیعی است که به شجاعت هم احترام نگذارند، ولی مقاومت فرماندهانی دارد که به سربازانش شجاعت می بخشند، آنها مثل سران غربی، آمریکائی، اسرائیلی و بعضی از سران عرب متحجر نیستند که به سربازانش دروغ و وحشت بیاموزند، و در سایه همین شجاعت و قدرت است که سربازان مقاومت، ترس را در چشمان آنها نشانده اند.

همانگونه که آمریکا با انواع روشها از اسراییل کودک کش حمایت می کند، و در حالی که زنان و کودکان فلسطینی زیر بمب های امریکائی توسط رژیم خونخوار اسرائیل تکه پاره می شوند و استخوانهایشان در لحظه مرگ از بدنشان بیرون زده است، و صدایشان از شر رسانه های غربی به جایی نمی رسد، ولی سران غربی و آمریکایی طرفدار حقوق بشر، چنان شب ها با خیال راحت می خوابند که مبادا قولنج شان عود کند.

آقای اوباما شما و هم فکرانتان چه جسارت و شجاعتی را می توانید در دل خود پرورش دهید؟ چه چیزی جز وحشت و زبونی را به فرزندانتان می آموزید؟ در حالی که می بینید مقاومت دارای مردانی آهنین و با شرفی هستند که با کمترین امکانات و سلاح ها، خواب را بر شما ترسویان عالم آشفته کرده اند، برای شما ذلیل شدگان رزیم منفور اسرائیل در آمریکا و اروپا، آه و ناله های کودکان وحشت زده غزه، و نفرین زنان و بی گناهان فلسطینی کفایت می کند.

ننگ و نفرین به سازمان ملل در کودک کشی کودکان غزه

شما سران کاخ سفید و کاخ های اروپایی، میمون های مقلد اسرائیلیانی هستید که در کاخ بی غیرتی خودتان با همکاران شیطان صفت تان به خواب مرگ فرو رفته اید، بدانید که سربازان شما وحشت را از شما می آموزند نه شجاعت را، تاریخ انسانهایی خوارتر و بی رحم تر از سران منفور اسرائیل به خود ندیده است و حالا آقای اوباما بدانید که شما و هم فکرانتان در کاخ سفید و در اروپا نمی توانید سروری را با خفت و خواری از اسرائیلیان خونخوار، و عده ای لابی صهیونیستی پلید به دست بیاورید.

اسرائیلیان قومی سرکش و بهانه جو و رذل هستند، و اینک مقاومت با شجاعتی مثال ‌زدنی، که اقتدار ایران را پشتیبان خود می بیند، وحشت را تا استخوان های این رژیم رسانده است، و این دفعه در این جنگ، مقاومت به کمک ایران، اسرائیلیان، آمریکائیان و ایادی شان را نزد جهانیان بی آبروتر و رسواتر خواهد کرد، اینها از شیطانی حمایت می کنند که منفور عالمیان، منحوس، ظالم، مردمانی دروغگو، دشمن پیامبران، تحریف گران تاریخ، نسبت به مؤمنان خدا کینه جو و بی رحم، دارای ادعاهایی پوچ و بی مغز، و دارای توهماتی پوچ و غیرواقعی هستند، و تنها راه علاجشان فشار قبر، نابودی همیشگی، و محو شدن از روی زمین است.

نفرین به سران بزدل سازمان ملل در کودک کشی اسرائیل

مقاومت به کمک ایرانیان توانسته روش فرماندهی اسرائیلیان و مبارزه با این رژیم غاصب را بیاموزد، به زودی پیروزی های بزرگی را نصیب خود خواهد کرد، دشمنان اسلام می دانند که موقعیت ایران نسبت به مبارزه با رژیم خونخوار اسرائیل، همچون موقعیت محور آسیاب است، که مبارزات محورهای مقاومت به دور آن می چرخد.

مقاومت ثابت می کند که صهیونیست‌ها نه شجاعتی برای فرمانروائی دارند و نه عقلی برای حکومت داری، و این به این خاطر است که انسانها را با سه خصلت، پول ‌پرستی، سنگدلی و ترسویی می سنجند، و باید دانست که دو خصلت سنگدلی و ترسویی آنان از پول ‌پرستی آنان ریشه می ‌گیرد.

در آخر از خدای بزرگ می خواهیم این شیاطین گمراه و فرزندانشان را زودتر به گور بفرستد، هر چند که خاک و زمین هم ابا دارد که این قوم گمراه و لجوج را که یاران شیطان هستند را به درون خود قبول کند.

 

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( یکشنبه 93/5/26 :: ساعت 11:24 صبح )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 139
>> بازدید دیروز: 121
>> مجموع بازدیدها: 221223
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب