سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خداوند ـ عزّوجلّ ـ می فرماید : «ای محمّد! اگر آفریدگان به ساخته های شگفت من می نگریستند، جزمرا نمی پرستیدند و اگر شیرینی یاد مرا در دل هایشان می چشیدند، ملازم درگاه من می شدند و اگر به ظرائف نیکی های من می نگریستند، به چیزی جز من نمی پرداختند» . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» در ایران دیگر هیچ کسی به خاطر فتنه سازان نخواهد مُرد

 

هر ساله روز نهم دى ماه یادآور بصیرت و دشمن‌‌‌‌‌ شناسى مردم بیدار و غیور ایران و حضور مجاهدانه آنها در صحنه است برای کوبیدن فتنه سازان تاریخ در هر مدل آن، روز نهم دى کوبیدن کسانی است که خداوند شان رای خودشان است و پیامبرشان سخن ناحق شان.

روز نهم دى حس وظیفه شناسی و موقعیت شاسی ملت ایران است که نباید به فراموشی سپرده شود و باید همه زوایا و شکل گیری این فتنه خطراک مورد نقد قرار بگیرد.

روز نهم دى تور ماهیگیری بزرگی بود تا همه دشمنان ریز و درشت نظام مقدس جمهوری اسلامی، و افراد و جریاناتی که سی سال در گوشه ها، پستوها، سوراخ ها، و انزواها بودند بیرون بیایند و به تور بیفتند، عده ای از این خود رای های خودسر از روی انتقام گیری، گروهی برای خیانت، عده ای برای فرصت طلبی، کسانی برای کارشکنی و براندازان نظام از همه نوع آن آمدند و فتنه را به رسمیت شناختند و از آن حمایت کردند.

روز نهم دى ثابت کرد که ملت ایران دشمنانی دارند که فقط به مرگ آنها رضایت می دهد، حال چطور می خواهیم از فراموشی و بخشش سران فتنه سخن بگویم، کسانی که معتقد بودند اجر مبارزه ما در فتنه88 ، از مبارزه قبل از انقلاب بیشتر است و هنوز هم خودشان و دوستانشان در خارج از حصر اعلام می کنند که بر مواضع قبلی خودمان پایبند هستیم .

این فتنه گران عوض بشو نیستند، برای عوض شدن باید چیزی در آدم بیدار شود و بفهمد که اشتباه کرده است، ولی سران فتنه اقدامات خود را اشتباه نمی دانند و برای همین هم حاضر نیستند اشتباه خود را بپذیرند و اعتراف کنند که تقلبی در کار نبوده است .

مردم ایران هرگز زخمهای فتنه88 را فراموش نخواهند کرد، مردم ایران همگام و همدل و با اطاعت کامل از ولی زمان خودشان، رهبری که اولویت های هر مرحله از نبرد را به خوبی می شناسد، چشم همه فتنه گران را کور می کنند.

مردم ایران به تبعیت از ولایت، از فتنه88 یک سلاح می سازند برای شکست فتنه های آینده، و آن سلاح روشنگری است، آثار ، علائم و نتایج فتنه88 باید تحلیل و کالبد شکافی شده و به کتاب درسی در مدارس تبدیل شود، فتنه بیست ماهه سال88 یک الگو و فرمول مطمئن و خطا ناپذیر است برای زدودن غبارها و آلودگی هایی که در زمان فتنه ها بروز می کند، و چنان حق و باطل را به هم می آمیزد که اوضاع مشتبه می شود و در آن زمان سکوت کردن، کنار کشیدن، حرف نزدن، خودش کمک به فتنه و به معنی رضایت است.

روزی نهم دی1388 حماسه ای بود که در تاریخ ایران آفریده شد، و مردم ایران توانستند کودتایی که جریان مضمحل و نگون بخت فتنه، متعلق به موسوی، کروبی و آقازادگان و خواصی که به دروغ، به بهانه تقلب در انتخابات به راه انداخته بودند را بسوزانند، آنان بعد از نهم دی ماه هم، تمام قوای خود را جمع و عزم خود را جزم کردند، و از طریق ده ها سایت های خبری و اینترنتی فراخوان هایی سر دادند، و دست به دامان رادیوها و شبکه های فارسی، انگلیسی، عبری و عربی زبان و غیره شدند، تا دوباره عده ای را گول بزنند و به خیابان ها بکشانند، و کشور را به آشوب بکشند، اما ملت ایران دوباره و صد باره، آنان را تحقیر کردند، و به ندای آنان لبیک نگفتند، مردم به خیابان ها نیامدند و آنان را در باورهای کور و خجالت های ابدی خودشان تنها گذاشتند.

در روز نهم دى88 این قاطعیت علوی بود که توانست چشم فتنه را کور کند، فتنه ای که اوج خباثت و رذالت سیاسی بود، ولی با کمک الطاف الهی به نماد و الگویی برای شکست فتنه گران و منافقان و دشمنان نظام تبدیل شد.

فتنه گران باید بدانند که در ایران دیگر هیچ کسی به خاطر فتنه سازان نخواهد مُرد، در ایران اسلامی دیگر هیچ کسی به خاطر انزوا طلبی، یا کسب قدرت، و یا خودسری عده ای لجوج نمی میرند، و دیگر هیچ فتنه ای برای خوشایند دشمنان و فرصت طلبان شکل نمی گیرد، کسانی که به خاطر کسب قدرت، خود به بتی از انتقامی کور تبدیل شدند و می خواستند با گذشتن از روی جنازهای افتاده در خیابان های تهران، بر قله های خود رایی و لجاجت شان بایستند و هنوز هم در بند گره های روحی خود هستند.

خشم سوزناکی که سران فتنه از باورهای کور خود داشتند باعث شد به خجالت های ابدی محکوم شوند، و با اینکه مردم به خوبی تیغ انتقام سران فتنه گر و تمامی فتنه گران را می بینند ولی بعضی از دوستان و هم فکرانشان از بخشش آنها و فراموش کردن این فتنه شوم سخن می گویند، و همچنان سکوت خود را برای مرزبندی با سران فتنه گر ادامه می دهند، در حالی که همه فهمیده اند که با سکوت نمی توان میان حق و باطل جبهه گیری کرد.

در آن یک سال که فتنه در بستر مرگ بود کم بیانیه ندادند تا اینکه سیزده ماه بعد از نهم دی88 و در اسفند 89 با اصرار مردم، این سران فتنه در حصر شدند و نظام روی آرامش را دید، و در حالی که فتنه گران در داخل و خارج حصر، با اطاعت از قانون بهتر میتوانستند به مردم خدمت کنند ولی در سران و بدنه فتنه چنین چیزی مشاهده نشد و الان هم مشاهده نمی شود، و دوستان و هم فکرانشان امروز از عملکرد بدون عقلانیت سران فتنه به نام اینکه این افراد جز اولین های انقلاب بودند و باید گذشت کرد سخن می گویند، خودشان کلمه گذشت کردن و یک سوء تفاهم را به کار می برند ولی حاضر نیستند بگویند تقلبی در کار نبود، و این چنین رسوائی فتنه گران است که مردم ایران را بیدارتر کرده است.

سران فتنه هم اینک زندگی محصور شده خود را به گذشته شومشان در فتنه 88 گره زده اند، و محال است که به اشتباه خود اقرار کنند، چرا که کارها و اقدامات خود را در بوجود آوردن فتنه88 درست می دانند، و بدون اینکه خود و یا هم فکران شان را نسبت به رفتار ساختار‌ شکنانه فتنه88 مورد مواخذه قرار بدهند، یا از پیشگاه مردم پوزش بخواهند، می ‌خواهند بی سر و صدا و بدون پس دادن حساب و با سکوت، خود را از فتنه شوم88 کنار بکشند، خلوت می گزینند تا سنگینی مشت آهنین مردم در نهم دی88 را فراموش کنند.

همه کسانی که تا حال سکوت کرده اند باید با برائت رسمی از فتنه و فتنه‌ گران، دامن خود را از این ننگ پاک کنند، باید عملکرد فتنه گران و منافقان همیشه در یادها بماند و همه به این مساله موضع بگیرند.

امروزه هستند کسانی که فتنه 88 را فتنه نمی دانند و گاها با عناوین موجه آن را تطهیر می کنند، آنهایی که به هر دلیلی یک دلخوری ای از نظام دارند، از همان آغاز فتنه و بعد از شکست فتنه، حتی یک بار هم واژه فتنه را به این فتنه سازان و جریان انحرافی اطلاق نکردند، ماموریت این افراد امروزه حساسیت زدایی از فتنه88 است.

فتنه88 عبرتی برای خواص و افتخاری برای بصیرت مردم آگاه و غیور ایران اسلامی است، و باید برای نسل آینده ایران زنده نگهداشته شود، تا بتوانند هنگام غبار آلودگی فتنه ها، راه درست را انتخاب کنند، تمام افرادی که با نظام و انقلاب زاویه داشتند از جریان فتنه حمایت کردند، عده ای متهم به حمایت از فتنه شدند، و برخی دیگر متهم به سکوت در فتنه شدند، عدم اعلام موضع از طرف خواص است که دشمن را به طمع می اندازد تا به بازسازی فتنه های دیگر بپردازند، برای همین است که فتنه گران و هم فکرانشان با یوم الله 9 دی و برپایی پرشور و هر ساله آن مشکل دارند، و آن را علیه خودشان می دانند، ولی باید بدانند صلابت نظام جمهوری اسلامی دیگر اجازه چنین کاری را به آنها نمی دهد.

روز نهم دى یک پرچم است ، یک معیار است، روزی است که اراده خدا بر نابودی فتنه گران قرار گرفت، و به تعبیر مقام معظم رهبری امام خامنه ای (حفظ اله)، روز نهم دی پرچم راهنمایی دیگران شد.

روز نهم دی ماه نقطه عطفی در روند انقلاب اسلامی و نقطه پایانی بر سهمگین ترین و پیچیده ترین جنگ نرم نظام سلطه و استکبار جهانی و دنباله های داخلی آنان، علیه موجودیت و ارکان اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران بود که با الطاف الهی و مدیریت رهبری معظم انقلاب و هوشیاری مردم به زباله دانی تاریخ انداخته شد.

 

 

 

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( دوشنبه 93/10/8 :: ساعت 4:5 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 110
>> بازدید دیروز: 121
>> مجموع بازدیدها: 221194
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب