سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آنکه مغلوب غفلت شود، دلش می میرد . [امام علی علیه السلام]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» فطرت پاک محمدی(ص)

 

لعنت خدا بر آنها باد، چطور به پیامبری که مسلمانان و انسانها را جدا از نژاد و فرهنگ و زبان ، به پاکی، عدالت، نیکوکاری و همدردی فرا خوانده جسارت می کنند؟ این فطرت پاک محمدی است که انسانها را به توحید و معرفت ذاتی خداوند رهنمون می سازد همین سرشت همگانی است که انسانهای تشنه عدالت را از اندیشه های گمراه کننده نجات می دهد و پایه های تفکر غربی را به چالش می کشد.

جنگ حقیقی تمدن های هانتینگتون دور تازه ای از حملاتش را به برترین انسان روی زمین آغاز کرده است، و در نشریه فرانسوی شارلی ابدو با تاکید بر جمله ما کافر هستیم دور جدیدی از کاریکاتورهای موهن بر ضد پیامبر گرامی اسلام را در میلیون‌ها نسخه منتشر ساخته است، این حرامیان که به اعتقادات پاک دو میلیارد انسان توهین می کنند شیطان های انسان نمایی هستند که از طرف همه پیامبران و ادیان الهی مطرود و رانده   شده اند و همان ادعای شیطان را دارند.

ماجرای بسیار مشکوک حمله چند تروریست به دفتر مجله فرانسوی شارلی ابدو که سابقه انتشار مکرر کاریکاتورهای توهین آمیز و سابقه جسارت به ساحت پیامبر رحمت حضرت محمد(ص) را دارد هیچ معنی جز عذاب الهی در همین دنیا برایشان نداشت، که باید به دست چند تروریست مهدورالدم دیگر به درک واصل می شدند.

هم اقدامات آنها در انتشار کاریکاتور موهن از پیامبر اسلام و هم ادعای مبارزه با تروریست های جنایتکار تکفیری که پیاده نظام خود سیاست های غرب هستند محکوم هستند،اینها اعتقادات به دو میلیارد مسلمان در جهان را که هدفش، یقینا به راه انداختن موج جدید اسلام هراسی پس از حوادث مشکوک یازده سپتامبر می باشد را همزمان با آغاز دور جدید توهین به مقدسات اسلامی، به بهانه حمایت از کاریکاتوریست های مجله شارلی ابدو فرانسوی به راه انداخته اند، آنها اسلام هراسی را با تروریست های اصطلاحا تکفیری شروع کرده اند. 

انتشار این کاریکاتورها باعث ایجاد نفرت و انزجار عمومی شده و با واکنش گسترده مسلمانان و محافل مذهبی جهان اسلام مواجه شده است مسلمانان آگاه و واقعی هم اکنون در جنگ با تروریست های پیاده نظام آنها در کل منطقه درگیر هستند و در حالی که بنیاد پژوهش ‌های اسلامی،‌ مفتی مسلمانان روسیه، اداره امور دینی ترکیه، تلویزیون الاقصی و خیلی از نهادها و چهره‌های دیگر کشورهای اسلامی نیز علیه انتشار این کاریکاتورهای موهن ضد اسلامی رامحکوم میکنند ولی رسانه ها و روزنامه های زنجیره ای حامی توهین کنندگان به ساحت مقدس پیامبر اسلام که هر کدام به طریقی وابسته به جریانات غربی و صهیونیستی هستند از ترور شخصیت خاتم پیامبران حضرت محمد صلوات الله علیه مسلمانان حمایت می کنند و تیتر می زنند.

همان روزنامه های زنجیره ای در داخل که وقتی سخن از هولوکاست می شود به شعور خودشان هم توهین می کنند و در آنجا دیگر دفاع از آزادی بیان و اندیشه را از وظایف رسانه ای خود نمی دانند هر چند اینها سابقه اهانت به فرهنگ عاشورا و به حکم قرآنی قصاص و به اربعین و ارزشهای اسلامی الهی دیگر را در کارنامه خود دارند. 

از آن طرف سران مفلوک، مرتجع و ترسوی عرب هم در مورد سکوت شان در برابر اهانت به شخصیت یگانه عالم پیامبر خاتم رحمت و مهربانی، به نفرین حضرت محمد (ص) دچار شده اند، و به زودی به پایان حکومت های ننگین و نکبت بار خود خواهند رسید.

معنویت پیام حضرت محمد (ص) و شخصیت ایشان به قدری روشن است که هیچ گمانی را برای مسلمانان و آزادگان و متفکران جهان نمی گذارد ، از زمان آدم ابو البشر تا زمانی که اسرافیل در صور بدمد، کسی به منزلت حضرت محمد ( ص ) نمی رسد، و وجود اقدسش یگانه منبع فیض است و منجی آدمیان از ظلمات جهل و تعصب.

حضرت محمد صلوات اله علیه که فقط یکی از بزرگترین دستاوردهای آن بزرگوار که تا آن زمان هیچ کسی نیاورده بود جهانی کردن نعمت بزرگ خواندن و نوشتن و عالم گیر کردن علم و دانش، در جهان آن زمان برای همه مردم عادی بود، کلامی که حضرت محمد ( ص ) به کار میبرد، مستقیما از قلب هستی که همان آفریننده جهان است برخاسته بود.

حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) تنها پیامبری است که کردار و گفته ها و سخنانش بلافاصله نوشته می شد، و اینک بعد از هزار و چهار صد سال می فهمیم که چقدر احادیث و سخنان حیات بخشش دارای صحت ، دقت و درستی است.

حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) رسالتش دستورات ثابتی داشت برای همه اعصار، و هر آنچه را که او گفته است با فهم و ذوق همه انسانهای گذشته و آینده قابل درک و فهم است

اگر میلیاردها انسان عشق به حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) را در دل دارند، به این خاطر است که او هیچ وقت از شمشیر برای پیشبرد کارهایش استفاده نمی کرد، برای همین هم هیچ پادشاه و امپراطوری قدرتمندی، در تاریخ جهان نیست که همچون آن عزیز مورد اطاعت و احترام قرار گرفته باشد.

دین مبین اسلام تنها دینی است که هر بشر آزاده و شرافتمندی به داشتن آن افتخار میکند، و تنها دینی است که خط بطلانی بر جهل و گمراهی بشر کشیده است.

کلام تاثیر گذار، درستی ، صداقت و حکمت ، تدبیر قاطع و بدیع حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) بود که اسلام را در دنیا حتی بعد از وفاتش جهانگیر کرد، و مردم مبهوت و مجذوب او میشدند.

حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) حکم قرآن را که همان رحمت الهی و پاداش اخروی بود را به پرهیزکاران وعده میداد، و در این میان این کتاب آسمانی قرآن کریم بود که معجزه الهی پیامبر اکرم را به مردم نشان داد.

قرآن کریم: ای پیامبر: به امت بگو اگر از انس و جنس جمع شوند، و با پشتیبانی هم نظیر کلامی از این قرآن را بیاورند نخواهند توانست، و این برای اعرابی با آن سنت کهن و سابقه که در عشق به شعر و شاعری داشتند، حتی یک جمله هم نمیتوانستند بگویند که بتوان گفت از نظر شکل و معنی و محتوا با یکی از آیات قرآن برابری کند، و قرآن معجزه پیامبر خاتم (ص) شد.

شکوفایی قانون پیامبر و سرعت گسترش اسلام بعد از هجرت در شبه جزیره عربستان در کمتر از ده سال، باعث شد مردم و گروندگان به او به حقایقی تازه دست یابند که تا آن روز کسی درک نکرده و نشنیده بود، و باعث شد مردم شیفته و محسور بزرگترین و شریفترین و با عظمت ترین مرد الهی قرار بگیرند.

اسلامی که حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) از طرف خداوند برای بشریت به ارمغان آورده همیشه زنده و پویا است.

جهان خلقت در همه اعصار و دوران های خودش، کسی همچون حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) را که فصیح تر در زبان ، بلیغ تر در منطق و بزرگ تر در آفرینش باشد به انسانها نداده است، و چنین شخصی به حق سزاوار همه گونه احترام و اکرام است.

در حالی که به گفته اندیشمندان و انسان شناسان جهان غرب و شرق، حضرت محمد از مصلحانی است که به حقیقت خدمات بسیار ارزشمند و بزرگی به بشریت کرده است، و همین فخر برای او کافی است که امتش را به نور حق هدایت کرد، و بی شک حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) قانون گذاری خردمند، سلطانی دادگستر، و پیامبری برگزیده از میان همه پیامبران الهی بود، از صفات حمیده ای برخوردار بود که او را به پیامبر رحمت و مهربانی تبدیل کرده بود، عظمت حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) چنان بزرگ بود که مردان و زنان بزرگی را همچون امیر مومنان حضرت علی (ع) و بانو و سرور زنان دو جهان عالم حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) را در دامان فضل و کمال خود پرورش داد، چطور این نامردمان و ناکسان میتوانند به این شخصیت الهی آسمانی که تاریخ بر امین و راستگو بودن او گواهی می دهد دروغ ببندد و به این بزرگوار توهین کنند؟

احساسات پاک و جریحه دار شده مسلمانان در تمام جهان در حال اوج گرفتن است، همین تفکر ظالمانه، چپاولگرانه و تفرقه افکنانه آنها است که باعث شده جهان همیشه شاهد جنگ ها و فجایع بشری باشد، ایده خبیثانه آنها تفرقه بیشتر میان مسلمانان است، حتی سعی می کنند در کشورهای خود نفرت و کینه از مسلمانان را در دل های مردم خودشان جای بدهند، تا آنها را از متمایل شدن به اسلام برحذر بدارند، حوادث تاریخی گذشته را به اسلام نسبت می دهند تا جلو توسعه و گسترش اسلام را بگیرند، غافل از اینکه این اتفاق مبارک امواج بیداری اسلامی و و گرایش به اسلام را در میان همه انسانها و در هر کجای دنیا به خصوص متفکران جهان افزایش داده است، برای همین هم دشمنی های جهان امروزی را فقط به مسلمانان و جمهوری اسلامی ختم می کنند.

این عمل زشت آنان به خاطر ترس از بیداری اسلامی و آگاهی مسلمانان در جلوگیری از گسترش این آیین الهی در جهان است، که هر روزه همچون آهن ربا دلهای انسان های آگاه و تشنه عدالت و آزادی را به سوی خود جذب می کند.

آنها هیچ ایده آرمانگرایانه ای ندارند و تمام این دشمنی ها و اهانت ها که به بهانه دفاع از آزادی بیان برای مسلمانان بوجود میاورند و به کارهای افراطی و دور از منطق دست زده اند به این خاطر است که در برابر تعالیم و آموزه های اسلام شکست خورده اند، همین تعالیم است که باعث سرافرازی مسلمانان جهان اسلام در مقابل استدلال های بی پایه این سفیهان شده است، و انشالله مبشر شکست سیاست های ظالمانه این دروغ گویان و جنایت کاران و رسوایی قدرتهای پوشالی آنها خواهد شد.

واکنش جدی مسلمانان در دفاع از شخصیت خورشید عالم تاب اسلام حضرت محمد (ص) و در دفاع از ارزشها و منافع امت اسلامی هر روز درخشان تر و قدرتمند تر از روز قبل امید آفرین و روشنی بخش است، و نشان میدهد که هیچ قدرتی را یارای مقابله با این اراده برای مبارزه با زور گویان و فتنه گران دشمنان اسلام نیست. 

 

 

 


 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( جمعه 93/10/26 :: ساعت 7:9 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 129
>> بازدید دیروز: 137
>> مجموع بازدیدها: 221718
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب