سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آن که خود را پیشواى مردم سازد پیش از تعلیم دیگرى باید به ادب کردن خویش پردازد ، و پیش از آنکه به گفتار تعلیم فرماید باید به کردار ادب نماید ، و آن که خود را تعلیم دهد و ادب اندوزد ، شایسته‏تر به تعظیم است از آن که دیگرى را تعلیم دهد و ادب آموزد . [نهج البلاغه]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» آمریکا دشمن ماست و توافق با دشمن اصلا معنی ندارد

 

در حالی که انرژی صلح آمیز هسته ای ایران مرکز درگیریهای قدرت طلبان جهانی شده است و ایران قدرتش را به رُخ دنیا کشیده است، پُر کردن قلب رآکتور نیروگاه اراک با سیمان و بُتون نوعی توهین به عزت و پیشرفت ایران و نسل های آینده ایرانیان است.

در زمانی که آنان همواره منافع خود را در تقابل با ایران تعریف می کنند چرا عده ای می خواهند از این برجام هر گونه خود دوست دارند برداشت کنند، و به بقیه مردم هم بگویند چیزی که ما برداشت می کنیم درست است و به منتقدان خود توهین می کنند و آنها را افراطی می خوانند.

افراطی ها نیمی از مردم ایران هستند که به این دولت رای ندادند و از همین مردم هستند، میانه روها هم از همین مردم هستند، و این فقط دولت اعتدال خصوصا بعضی از دوستانشان هستند که قدرت را با شعارهای فریبنده در اختیار گرفتند و مدام زشت گویی می کنند و در حاشیه امن قرار دارند.

ما به دولت منتخب مردم با کمتر از دو دهم درصد رای بیشتر احترام می گذاریم و این را وظیفه خود می دانیم حتی اگر نیمی از مردم ایران به آنها رای نداده باشند، ولی نسبت دادن افراطی به نیروهای انقلابی بهانه ای برای ناشایستگی است، نسبت دادن چنین اوصافی به نیروهای دلسوز جامعه فقط می تواند قول ها و وعده های داده شده به مردم را که الان هیچ خبری از آنها نشده عقب تر بیندازد، و یا حواس مردم را از خواسته هایشان که بهبود وضعیت اقتصادی بوده را لوث کند. 

تنها تلاش بعضی از مسئولان این دولت در این دو سال در جهت نابودی روحیه حماسه ای و انقلابی‌ مردم و جوانان بوده است، جوانانی که با شور و شعور نمی خواهند بگذارند عده ای به ارزش های انقلاب ضربه بزنند، عده ای پیشرفت، رفاه و عزت مردم ایران را به لجاجت ها و گره های روحی کور خود گره زده اند، این دلسوزان که نیمی از مردم ایران را تشکیل می دهند تنها کاری را که می توانند بکند این است که روشنگری کنند، فقط همین کار از دست شان بر می آید، ولی کسانی که ادعای قلدری و توهین و بر چسب زدن در برابر منتقدان خود را در کارنامه خود دارند از طرفی می گویند زنده باد مخالف من، و از طرفی به منتقدان توهین می کنند، مگر یک انسان چند جور می تواند جهت گیری سیاسی داشته باشد. 

 

 

دانستن حق مردم است و این دولتی ها نباید به شعور مردم ایران توهین کنند، هیچ کسی نمی تواند ملتی را نا امید و یا به آنها امید واهی بدهد، مردم خود بهتر از هر کسی می توانند تشخیص بدهند که چه کسی دروغ می گوید، آنها که مدام ناشایستگی های خود را با اتهام زدن به دیگران لاپوشانی می کنند باید زشت گویی را کنار بگذارند.

چرا بعضی از دولتی ها از بررسی برجام واهمه دارند، اگر آنها در برجام خطوط قرمز را رعایت کرده اند و به آن افتخار می کنند چرا مانع بررسی برجام در مجلس می شوند، بگذارند مجلس توافق برجام را برای همه مردم کالبد شکافی کند.

یقینا اگر مسئولان از خطوط قرمز عبور نکرده اند و عزت و پیشرفت ملت ایران را با منطق زورگویانه آمریکائیان هماهنگ نکرده اند، بگذارند همه مردم ، نه فقط نیمی از آنها، بلکه همه مردم ایران با خیالی آسوده به تدبیر و اعتدال این دولت احترام بگذارند، این دولت ماشالله بیشترین شعار را برای رای مردم ، حق مردم می دهد، چه خوب است که بگذارند گوش های به حق مردم، داشته ها و نداشته های این توافق برجام را بشنوند، مطمئنا مردم ایران بهترین قضاوت را خواهند کرد.

آمریکا دشمن ماست و توافق با دشمن اصلا معنی ندارد، مردم ایران الان سرباز متعهد، مومن و متخصص برای جنگیدن در صحنه های چانه زنی قوی در مذاکرات جهانی لازم دارند، به کدخدا و دوستان کدخدا و دوستداران کدخدا احتیاجی ندارند.

آمریکائیان روز به روز خوار و خفیف تر می شوند و باید جزای اعمالشان را بچشند، این جنایتکاران خائنِ بی مقدار، هر چقدر قدرتمندتر می شوند در کشتار و غارت سرزمین های مسلمانان و مستضعفان جهان تواناتر و گستاخ تر می شوند.

اینک در خارج از ایران کسانی از برجام دفاع می کنند که کینه توزترین به انقلاب و مردم ایران هستند، مگر منافع و تفاهمات مشترک ما با آمریکا و انگلیس در زمان حال چه چیزی می تواند باشد، جز آنچه خود آنها بخواهند، و خواسته آنها یقینا کمک به اقتصاد ایران نیست، آنها خودشان در اقتصاد خود با خطراتی واقعی روبرو هستند، آنها میلیون ها دلار خرج می کنند تا ارتباط ایران را با کشورهای خارج از مرزش را قطع کنند، تمام این هیئت های اقتصادی که به ایران می آیند در خفا برای راضی کردن ایران به این توافق است، و بدون تایید برجام عملیاتی نمی شود، اگر مجلس چند تا از بندهای برجام را رد و یا وزن و تاثیر گذاری آنها را کم و زیاد کند چه اتفاقی می خواهد بیفتد، که اینها این قدر به منتقدان به حقِ برجام توهین می کنند.

آمریکائیان طوری در برجام سخن گفته اند که در جائی در بندهای برجام می گویند ایران اجازه دارد و در جایی می گویند با توافق ما می تواند و در بهترین حالت می گویند با رای کمیسیون حل اختلاف و زیر نظر ما باشد، ظاهرا همه چیز در برجام با اجازه آنهاست، حتی پیشرفت کشور هم باید با اجازه آنها باشد، کسانی که در این میان حتی نتوانستند تحریم ها را لغو کنند مدام دلسوزان را افراطی و تندرو و دلواپس می خوانند.

در انتخابات بعدی چه مجلس و چه ریاست جمهوری دماغ کسانی بیشتر به زمین مالیده می شود، که سخنان و آموزه های ارزشمند رهبری را می شنود و تایید هم می کنند، ولی در عمل، اقداماتشان حداقل هشتاد در صد بر خلاف منویات رهبری است، ولی مردم در انتخابات های پیش رو نمایندگانی با تجربه با بینش و بصیرتی بالاتر را راهی خانه نمایندگان خواهند کرد.

اگر دولتیان فعلی واقعا به پیشرفت ایران علاقه دارند باید به دلسوزان انقلاب احترام بگذارند، تا آنها با سخنان خود روشنگری در باره برجام را سرعت بیشتری بدهند، چرا که منتقدان برجام جز سلاح روشنگری هیچ چیز دیگری در اختیار ندارند، همه قدرت اجرایی کشور دست موافقان برجام است، و این بسیار ناعادلانه است که بخواهند دلسوزان را افراطی و تندرو بخوانند و بگویند نیمی از مردم به خاطر تحریم ها در حال چپاول نیمی دیگر از مردم ایران هستند.

 

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( سه شنبه 94/6/24 :: ساعت 10:20 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 108
>> بازدید دیروز: 121
>> مجموع بازدیدها: 221192
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب