سفارش تبلیغ
صبا ویژن
اندیشیدن مانند با چشم دیدن نیست؛ زیرا گاه چشمها به صاحبانش دروغمی گویند، ولی خرد به آنکه از وی اندرز خواسته، نیرنگ نمی زند . [امام علی علیه السلام]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» داعش یک یازده سپتامبر همیشگی

داعشی ها و تکفیری ها لشکری از تفکر شیطانی هستند که در مقابل دین رحمانیت اسلام، منطق و علیه تمامی فلسفه بعثت انبیاء الهی قرار گرفته اند و دقیقا همان کاری را می کنند که رژیم اسرائیل خواهان آن است، آنها از نام اسلام برای جنایتشان استفاده می کنند و متخصص کشتن مسلمانان هستند، راهبرد این وحشیان طوری است که اگر بکُشند به نفع اسرائیل است، اگر بمیرند به نفع اسرائیل است، اگر بمانند به نفع اسرائیل است و از نفت کشورهای عربی هم برای حفظ رژیم صهیونیستی استفاده می کنند، یک سود بسیار خالص برای رژیم غاصب اسرائیل و سلطه گران غرب، رباط های قاتلی که توسط شیوخ فاسد عربستان و قطر و با مدیریت آمریکا و اسرائیل و سلطه گران اروپایی اختراع شده اند، در واقع آمریکائیان و صهیونیزم جهانی یک یازده سپتامبر همیشگی به وجود آورده اند تا جلو نفوذ و گسترش دین مبین اسلام را در دنیا بگیرند.

کسانی که ناقل این ویروس بوده اند الان خودشان هم در مقابل این ویروس آسیب پذیر شده اند، برای همین آمریکائیان در صدد هستند تا تعادل را میان این جانوران برقرار کنند و این وحشیان را به بد و خوب تقسیم کرده اند تا بدین طریق واکسنی برای خود درست کنند، در واقع آمریکائیان به کمک آن دسته از تکفیریهایی آمده اند که طرفدار احمق ها نباشند.       

نفرت از امریکا و اسرائیل مثل یک زخم عمیق، قلب انسان های مظلوم و ستم کشیده را می سوزاند، صدها هزار کشته و میلیون ها آواره از زن و کودک و انسان های بی گناه در کشورهای سوریه، عراق، افغانستان و یمن و غیره ثابت می کند که آمریکائیان فقط به فکر ضربه زدن به ایران و مقاومت در منطقه هستند و در این راه از هر جنایتی علیه بی گناهان استفاده می کنند. 

آمریکا و اسرائیل با ماندن تکفیریهای داعشی در منطقه می خواهند هزینه جنگ با دشمنان شان را بین خود دشمنانشان تقسیم کنند، و با یک جنگ بسیار گسترده و همیشگی در کل منطقه این کار را شروع کرده اند، آنها بعد از شکست طرح خاور میانه بزرگ فهمیده اند که اگر بخواهند همچنان منافع استعماری خودشان را در خاور میانه حفظ کنند باید ملت‌های مسلمان را در جنگ های مداوم، عقب ‌ماندگی، غارت هویت و چپاول ثروت قرار دهند.

در حالی که حیثیت، قدرت، عزت و استقلال یک کشور بستگی به ایدئولوژی آن کشور دارد، و ایدئولوژی حکومت عربستان که تنها سلاحش فروش نفت و حماقت است یقینا نمی تواند در جهان امروز به بقاء خودش ادامه بدهد، از همین رو به این حکومت قرون وسطی ای اجازه می دهند به یمن حمله نظامی کند، از طرفی می خواهند پای این حکومت را در حمله احتمالی نظامی مستقیم به سوریه باز کنند، تا با شکست قطعی عربستان در یمن و سوریه ننگ حمایت از این حکومت متحجر را در دنیا به نحوی از دامان خودشان پاک کنند. 

استراتژیست های آمریکایی واکسن تهدیدات علیه ملت ها را درست می کنند و هر وقت بخواهند آنها را فعال می کنند، آمریکائیان با اینکه با عربستان همکاری می کنند ولی می دانند که همه اعراب دوستان بالفعل و دشمنان بالقوه آمریکا هستند.

آمریکائیان، وهابیت و گروههای تروریستی را برای مقابله با انقلاب اسلامی و جلوگیری از گسترش و نفوذ فرهنگ مقاومت در ایران بر سر کار آورده اند و حالا با ضعیف شدن آمریکا متحدانش هم در مقابل ایران اسلامی ضعیف شده اند.

تاوان جنایات سعودی ها نابودی شان خواهد بود، وهابیت در جهان امروز رسوا نامه جهالت شیوخ فاسد عربی شده است و حکومت عربستان، این مریض پُُر مرض باید از بین برود، حکومتی که برای جلب رضایت قدرت های بزرگ، در قربانی کردن منافع مردم و پیشکش ثروت های آنها، و نابودی اسلام کوچکترین تردیدی به خود راه نداده و نمی دهد، آقای اردغان هم تا حالا فهمیده است که نمی تواند با گروه های تروریستی داعش، و تکفیری ها به ثروت برسد، چرا که ثروت هر چقدر هم زیاد باشد اول امنیت می خواهد، و رویای احیای حکومت عثمانی هم برای دولت فعلی ترکیه سرابی بیش نیست، و باید به آقای داود اوغلو که امشب به تهران می آید گفت که شما نمی توانید با جهل جماعتی تهی مغز اراده خود را به پیش ببرید.

بی تدبیری های حکومت متحجر عربستان بلای جان مسلمانان شده است، سوریه و عراق هم اینک گورستانی خونین از تعصبات شیوخ فاسد عرب و نو عثمانیسم های ترکیه شده است و دلارهای نفتی و عناد و حماقت که تنها سلاح خاندان حاکم آل سعود است دیگر نمی تواند رویای رهبری جهان اسلام را برای ریاض برآورده کند، یا اجازه بازیگری در بحران ها و مسائل منطقه ای را به آنها بدهد، و به کمک آمریکا رابطه ها را در غرب آسیا برایشان تعریف کند، شهادت شهید باقرالنمر و عدم تحمل شنیدن سخن مخالف و خفقان، به زودی این خاندان حاکم را از بین خواهد برد. 

تاریخ حکومت افسار گسیخته خاندان آل سعود ثابت کرده است که اینان در فتنه گری حریص اند و در دفع فتنه ذلیل اند، و همیشه به عنوان مانع وحدت میان مسلمانان عمل می ‌کنند، آنها وسواس شدیدی در قبال ایران دارند، وسواسی که از ترس و نفرت آنها نسبت به پیشرفت ایران و پس رفت خودشان نشات می ‌گیرد، کشورهای عربی نه از بُعد تاریخی و تمدنی و نه از بُعد سیاسی در حد ایران نیستند و ایران نشان داده است که در هر شرایطی می تواند منافع خویش را پیش ببرد، انقلاب اسلامی ایران انقلابی سی و هفت ساله است که عمری هزار و چهارصد ساله دارد و جز پیشرفت و سربلندی نمی شناسد.

وحشت اصلی امروز سعودی‌ها، ایران مقتدر است، ایرانی که دیگر پادشاه متعفنی همچون آل سعود ندارد، ایران امروز ایرانی است که رشد یافته و دلیل اصلی جنگ‌های نیابتی در عراق، سوریه و یمن و غیره مخالفت با تفکر ایران و مقاومت در منطقه است، عربستان به شدت از شیوع تفکر ایرانی در منطقه می ‌هراسد و با تمامی قوا با آن به مبارزه برخاسته است و تروریست خواندن حزب الله لبنان از طرف شورای همکاری خلیج فارس با مدیریت عربستان نشان از همین مسئله دارد.

آمریکائیان هم به دنبال مدیریت تنش در منطقه هستند به گونه‌ای که هزینه‌های خودشان را کاهش دهند و متقابلا هزینه های جبهه مقاومت را افزایش دهند، از همین رو آمریکا از حکومت عربستان می خواهد آرامش خود را حفظ کنند و این مسئله بیشتر خاندان حاکم آل سعود را عصبانی می کند، چرا که خط مشی وهابیت، قتل و ظلم و ستم مردم، به شدیدترین وجه ممکن است و هیچ گونه انتقادی را تحمل نمی کنند و با شدت و بی رحمی تمام آن را در هم می کوبند.

با توجه به حرکت های اخیر عربستان به راحتی می توان به افسار گسیختگی سیاسی این کشور پی برد، و همه این دستپاچگی ها و نا هماهنگی ها و ارتکاب حرکت های اشتباه از تعجیل در فروپاشی آل سعود خبر می دهد، و به راستی که ابلهانی چون شیوخ فاسد، بی منطق و متحجر آل سعود می توانستند در این برهه حساس گردن عالمی برجسته همچون شهید نمر باقرالنمر را بزنند و گور خود را بکنند.

مقام معظم رهبری: یقیناً شهادت شهید شیخ نمر مورد تفضل خداوند خواهد بود و بدون شک دست انتقام الهی گریبان ظالمانی را که به جان او تعدّی کردند را خواهد گرفت و این همان چیزی است که مایه تسلّی است.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( شنبه 94/12/15 :: ساعت 2:32 صبح )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 150
>> بازدید دیروز: 137
>> مجموع بازدیدها: 221739
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب