سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دانش بی عمل مانند درخت بی ثمر است . [امام علی علیه السلام]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» کاسبان تحریم هراسی

به نام خدای یکتا خدای ابراهیم و پیامبر آخرین حضرت محمد مصطفی (صلوات اله علیه)

در روند تاریخِ، مردم ایران همواره مورد خیانت پادشاهان و شاهد غارت منابع ملی خود توسط اجانب خارجی بودند، اما در22 بهمن سال57 سرانجام اراده خداوند بر آن قرار گرفت تا انقلاب اسلامی به پیروزی برسد و مردم ایران دارای نظامی شوند که از توده مردم است.

زمانی پادشاهان ایران مهره اجانب بودند، اما رهبران ایران اینک آزادگان عالم اند، و مردم ایران حاکمیت خداوند را به لطف این انقلاب در جهان پیاده کرده اند، تا انقلاب اسلامی قبله گاه همه عدالت طلبان، آزادی خواهان و حقیقت جویان عالم باشد.

انقلابی که تجلی قدرتِ اراده ایمان بندگان مومن خداوند است، الگوئی برای بشریتِ تشنه عدالت و آزادی، و نمادی از اراده انسانها بر سرنوشت شان، انقلابی که بر اساس سنت های الهی به عنوان نمادِ پیروزی حق بر باطل در دوران معاصر جلوه گر شد، تا به عنوان یادگاری از حکومت مقتدر الهی، در جهان باقی بماند.

انقلاب اسلامی قبله گاه همه عدالت طلبان، آزادی خواهان جهان است

هر اتفاقی در این دنیا حکمتی دارد، و وقوع انقلاب اسلامی، برای مردم ایران حکمتی بزرگ بود، مردمی که با جان و مال خود، برای اهداف این انقلاب ایثار و جانفشانی می کنند، جوانانی که ایمانشان به انقلاب، دشمنان ایران را به ذلت کشانده، جوانانی که دلاوران جنگ های محال، و فاتح میادین دشوار لقب گرفته اند.

فقط ادعای راه امام راحل را کردن شرط نیست، چون این تمامِ دِینِ امام، بر گردن ما نیست، بلکه تداوم و ماندن بر راه انقلاب اصل است، چرا که انقلاب اسلامی در معرفت دین اسلام تلاش زیادی کرده و این تلاش با شهادت انسانهای مومن، فداکار و نمازگذار به نمایش در آمده است، انسان های مومن و فداکاری که گاها با فقر و نداری، از هر انسانِ توانگر دیگری شادتر و شکر گذارترند.

برای هر انسان مومنی، توانگری و فقر دو روی یک سکه هستند، ایمان به توانگری و تنگدستی نیست، چرا که توانگری گمراهان همانا موجب توانا شدن شان در معاصی بیشتر است، ارزش انسان نزد خدا فقط میزان ایمان، عقل و شجاعت است و نه چیز دیگر، نه نژاد نه ثروت و نه حتی فرزند یک شخص عالم بودن، زیرا فرزند یک عالم بودن نیز تضمینی بر گمراه نشدن یک انسان نیست، همان گونه که یار امام راحل بودن، دلیلی بر انقلابی ماندن یک شخص نمی شود. 

نزد خدا تنها انجام درست و کاملِ وظیفه ای که او بر دوش هر کدام از مردم نهاده است مهم است، ارزش واقعی یک انسان، به عملکرد او بستگی دارد، نه مقام یا ثروت ظاهری اش، و این عملکرد فقط اگر در راه رضای خدا باشد ارزشمند است، ثروت واقعی هر انسان، میزان اخلاص او در خدمت به مردم است، و در حیطه وظایف مسئولان انقلاب، تکرار اشتباهات گذشته پذیرفتنی نیست.

قدر یک روز عمرِ مسئولین اعتدال، به کوتاهی یا بلندی آن نیست، یک روز مسئولیت در بندگی خدا، اگر در خدمت به مردم بگذرد، از هزار سال عمر در مسئولیت بی ثمر بهتر است، هر دولتی جدا از هر سلیقه ای که دارد، تکلیفی دارد که باید خدمت به مردم را فقط در راه اهداف انقلاب به جلو ببرد، و چه پیروز بشود یا نشود، مُکلف است مقابل ظلمی که به انقلاب و مردم می کنند بایستد، چرا که انقلاب برای برداشتن ظلم آمده، نه قبول ظلم، این سنت و قانون انقلاب است، و هر دولتی که با قانون انقلاب زندگی نکند، طبق همان قانون منفور مردم و خدا خواهد شد، همچون دولت اصلاحات و سازندگی که خود عبرت دیگران شدند.

تداوم و ماندن بر راه انقلاب اصل است

در زمانی که آمریکا همواره منافع خود را در تقابل با ایران تعریف می کند، و در حالی که انرژی هسته ای، قدرت موشکی و نفوذ منطقه ای ایران مرکز درگیری سُلطه گران جهانی شده، پُر کردن قلب رآکتور خودباوری جوانان ایرانی با بُتون چه معنی می دهد؟ قطعا این تصمیم نادرست از نفس سرکشِ مسئولینی سرچشمه گرفته، که زبان تیزی دارند و دلسوزان انقلاب را بزدل سیاسی و بی شناسنامه می خوانند.

آیا این نتیجه وصیت نامه امام راحل است که این دولت در پیش گرفته، آیا اینها از تاریخ عبرت نمی گیرند؟ امام قیام کرد و با دشمنان و منافقان انقلاب جنگید، تا لیبرال ها در راس امور نباشند، حال می بینیم که اکثریت مسئولان دولتی کسانی هستند که اگر دشمن شناس باشند، اسلام شناس نیستند، و اگر هم اسلام شناس باشند، دشمن شناس نیستند.

مسئولینی که سوادی کافی برای حرف زدن، و شعور کافی برای سکوت کردن نداشته باشند، لذا شخصیتی انقلابی ندارند، و نمی توانند از شخصیت انقلاب دفاع کنند، لذا در این دولت حرف حق فراموش و ارزش های انقلاب به انحراف کشیده شد، ، چون عده ای دارند ملت را از باور انقلابی تهی کند.

نزدیک چهار سال است که سخن دشمنان انقلاب، از دهان مسئولان رفاه زده دولت گفته می شود، که علنا خواستار پایان انقلاب و حذف اسلام انقلابی هستند، شعارهای انقلاب را بر نمی تابند، برای افکار سازش کارانه خود با دشمنان انقلاب قدم می زنند، محرمانه با دشمنان گفتگو می کنند، قیام کربلا را درس مذاکره ، و اعتماد به دشمن را اعتماد جهانی می نامند، اینها اگر عظمت و بزرگی می خواهند خدا به ایشان نخواهد، داد چون لایقش نیستند.

انقلاب اسلامی با تلاش و شهادت انسانهای مومن فداکار به نمایش در آمده

مسئولانی که با ثروت های افسانه ای، ایمان واقعی را از دست داده اند، و این مصیبتی است که باید دل هایشان را به درد آورد، اینها نه لطف خدا را می طلبند و نه یاری او را می خواهند، و گرنه از فراموشی احساسات انقلابی سخن نمی گفتند، مگر می شد با احساسات زودگذر یک انقلاب، رژیم تا دندان مسلح ستم شاهی، و چپاولگران سیصد ساله خارجی را از خاک پاک ایران بیرون کرد، و چهار دهه با قدرتمندان عالم در همه سطوح جنگید و پیروز شد؟.

اینک که کدخدا این دولت را از خودش رانده، دستان دولت شکسته، پایش سست شده و دلش لرزیده، لذا ناچارا برای تهدید کدخدا از ارزش های انقلاب سخن می گویند، ظاهرا یادشان رفته تا دیروز از فراموشی احساسات انقلابی سخن می گفتند، که باید این احساسات بعد از شش ماه تا یک سال بعد از انقلاب فراموش می شد، مردم ایران با شور و شعور نمی خواهند بگذارند عده ای به ارزش های انقلاب ضربه بزنند، و راه پیمائی عظیم مردم ایران در 22بهمن امسال، خود بزرگترین گواه این مسئله بود.

دولتی که نه باور انقلابی دارد، نه مصلحت مردم را می داند و نه منافع کشور را، دولتی که حذف هویت انقلاب را شرط توسعه کشور می‌ داند، دولتی که در لباس انقلاب خود دامِ ام الفتنه آمریکا شده، دولتی که بازنده نیرنگ دشمنان و خیانت یاران خود شده، دولتی که در برجام دو و سه و چهار می خواست سایت های موشکی ایران را هم بتون ریزی کند، اینک هیچ چیزی بیش از سخنان دروغ و فریبکارانه این دولت در رسانه ای زنجیره ای، برای مردم ایران زیان بار و خطرناک نیست، چرا که تلاش دارند سخنان خود را در قالب دوستی و خیر خواهی برای مردم ایران بیان کنند.

آقای روحانی باید بداند همه انسانها حافظه دارند و بدون حافظه نه تاریخی وجود داشت نه فرهنگی نه علمی و نه هنری...ایشان نمی تواند سخنان چندی قبلش را در مورد فراموش کردن احساسات زود گذر انقلاب را از حافظه ملت ایران پاک کند، چون کلیدی برای این کار وجود ندارد که دوباره آن را بر سر دست گیرد، چون با یک عشوه کدخدا، دوباره آن سخنان از صندوق باورهایش بیرون می آید، تا دوباره تئوری هایش را روی مردم ایران آزمایش کند.

دولتی نه باور انقلابی دارد و نه مصلحت مردم را می داند

اکثر مسئولان این دولت چون خودشان کاسبان تحریم هراسی بودند، لذا نتوانستند تحریم ها را بردارند، در واقع تنها تلاش این دولت در این سه سال و اندی فقط نابودی روحیه حماسه ای و انقلابی‌ مردم و جوانان انقلابی ایران بوده، اینان چهار سال ناجوانمردانه با چوب ناعادلانه بی تدبیری به جان دلسوزان انقلاب افتاده اند، چون فکر می کردند بیرون زدن رگ گردنشان در مناظره های انتخاباتی می تواند نشانه تدبیر باشد.

تیم مذاکره کننده آقای روحانی، برای دومین بار به دشمنانی اعتماد کرد، که آنها فقط طبعِ خیانت و سُلطه را می شناسند، آنها قدرت استعماری خود را از راه مذاکره و اعتماد به دست نیاورده اند، که بخواهند آن را از طریق توافق و تعهد از دست بدهند، لذا سخن گفتن از مذاکره و صلح را نشانه ضعف و درماندگی طرف مقابل می دانند، در نظر آنها قدرت هیچگاه چیزی را خواهش نمی کند بلکه آن را به دست می آورد.

اینجا سرزمین ایران اسلامی است که راهبردهای آن توسط مقام معظم رهبری اداره می شود، رهبری که اولویت های هر مرحله از نبرد را به خوبی می شناسد، اینکه چندی قبل فرمودند: آمریکائیان از شیطان هم خطرناک ترند، چون شیطان فقط اغوا و وسوسه می کند و قدرت کشتار غارت و جنایت را ندارد، در حالی که آمریکا فریب می دهد، اغوا می کند و کشتار، جنایت و چپاول هم می کند، و مذاکره با آمریکا را به صلاح مردم و انقلاب ندانستند، و این تنها یکی از دلایل به حق رهبری شایسته ایشان، در جانشینی خلف صالح امام خمینی (رضوان اله علیه) می باشد.

همه مسئولان و مردم باید مانند چشمان رهبری باشند، و چشمان یک رهبر ارزش بسیار دارد، زیرا همچون آینه، امنیت، رفاه و اقتدار کشور را منعکس می کند، و از آنجا که چنین وظیفه سنگینی بر عهده مردم و مسئولان نهاده شده، نباید کوچکترین دروغ، انحراف و بی نظمی بدون مجازات باشد، مقام معظم رهبری خوشبین نبودن مذاکره با آمریکا را به کَرات به دولت یادآوری کردند، حال دولت باید مسئولیت کاری که کرده است را به گردن بگیرد، و کوتاهی در این امر به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.

منتقدان بارها به دولت تذکر دادند که آمریکائیان دشمن ما هستند، و توافق با دشمنی که فقط به مرگ ما رضایت می دهد معنی ندارد، و دیدیم رای99 درصد رای قانون گذاران آمریکا، برای تحریم های مجدد ایران، بعد از گذشت یک سال از تعهدات برجام، بهترین گواه این دشمنی کینه توزانه آنهاست، که هیچ پایانی برایش متصور نیست.

این خاصیت این دولت است که همیشه اَدِله هایشان سست، نظراتشان پُر از شُبهه و وعده هایشان فریبکارانه باشد، اینها بنده مقام و طمع اند، و اینک از ترس و ناچاری مجبور شده‌اند از ارزش های انقلاب دفاع کنند، در حالی که بچه های انقلاب ثابت می کنند، به کید منافقان واقف اند و آن را در هم می کوبند.

برجام مرگ یک توافق نبود مرگ آرمانهای دولت لیبرال مسلک اعتدال بود

کسانی که خود مسبب تحریم‌ها بودند، برای لغو همان تحریم‌ها، با مقصر‌سازی تفکر انقلابی، هدف خود را تنش زدائی و اعتماد جهانی اعلام کردند، وگرنه تنش زدایی با جهان از طرف این دولت نفاق بود نه تدبیر، چون ادعا می کردند تنش زمانی میان ایران و آمریکا کم می شود که هر کدام از ما از خواسته های خود عقب نشینی کنیم، در حالی که آنها دلارهای نفتی متحجرین عرب را خرج می کنند، تا مدام برای ایران تنش ایجاد کنند، و تنش یک امر حقیقی نیست، بلکه یک امریست که اوضاع و شرایطی خاص به سوی آن سوق داده می شود، ائتلاف علیه تروریست ها، کنفرانس های متعدد دوستان سوریه، حمله به عراق و افغانستان و غیره، تنش های گذرا هستند و آنها نمی توانند از اینها قدرت بیافرینند.

برجام مرگ یک توافق نبود، مرگ آرمانهای دولت لیبرال مسلکی بود، که حقوق مسلمِ یک ملت را، در مذاکره به حراج گذاشت، هنوز هم اراده‌ای برای تغییر سیاست‌ های خود ندارند، و نیات قبلی خود را در پوشش جدیدی ادامه می ‌دهد، و این همان خاصیت منافقان است که کلام حق را با نیت باطل بر زبان جاری می کنند، الفاظ این آقایان دیگر نمی تواند کسی را فریب دهد.

سیمان کردن قلب راکتور علم و دانشِ جوان ایرانی، به امید تعامل سازنده با جهان، توقف چرخه پیشرفت و امتیاز گیری بود نه چرخش زندگی مردم، دولتی که خود به آنچه می گوید واقف نیست، و سختی راه خدا اینان را از ادامه راه انقلاب پشیمان کرده است.

راه پیمایی22 بهمن امسال نشان داد، اَدِله این دولت، دیگر پیش دوستان شان هم خریدار ندارد، چرا که در مقابل اراده ملت ایران، دیوارِ هیچ تحریم و تهدیدی اینقدر بلند نیست، که بتواند مردم ایران را به چیزی که نمی خواهند وادار کند.

مردم ایران اگر در صلح و آرامش به سر می برند و دارای استقلال و اقتدار کامل هستند، به خاطر رهبری ولایت گونه مقام معظم رهبری است، که نمی گذارند انقلاب هیچگاه از مسیر اصلی اش منحرف شود، و در سایه همین رهبری ولایت گونه ایشان است، که هیچ دشمنی جرات نزدیک شدن به مرزهای ایران را ندارد، و این ماهیت انقلاب است که امنیت ملی ایران است.

خدایا تو خود به دل های اعتدالیان آگاهی، و بهتر می دانی فقط عده ای بسیار معدودی از آنان به ادامه راه انقلاب ایمان واقعی دارند، پس حالا که وظیفه اطاعت کردن از رای مردم با 240هزار از نیمه بیشتر را به مردم ایران واگذار کرده ای، پس صبر انقلابیون واقعی را هم به آنها عطا کن. آمین یا رب العالمین.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( چهارشنبه 95/11/27 :: ساعت 5:49 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 134
>> بازدید دیروز: 121
>> مجموع بازدیدها: 221218
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب