سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و به یکى از کسانى که بدو سخنى گفته بود و از مقدار وى بزرگتر مى‏نمود فرمود : ] پر نیاورده پریدى و در خردسالى بانگ در کشیدى . [ و شکیر ، نخست پرهاست که بر پرنده روید ، پیش از آنکه نیرومند و استوار شود ، و سقب شتر خردسال است و شتر بانگ بر نیاورد مگر آنگاه که فحل گردد . ] [نهج البلاغه]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» آمریکائیان روحانی را بهتر از ما می شناسند

 

ارزش واقعی یک انسان به چیزی که به آن دست می یابد نیست، بلکه به هدفی است که میل وصول به آن را دارد، بی تردید باید اول آن هدف را شناخت، و هدف آقای روحانی چیزی نبود جز ایجاد هزینه از جیب ملت ایران برای دوستی با آمریکا، ایشان میخواست با آمریکائیان رابطه و تعامل برقرار کند، تا ایران را به کسانی بشناساند که آقای روحانی را بهتر از ما می شناسند.

آقای روحانی ثابت کرد رئیس جمهوری ناتوان است، یک رئیس جمهور توانایی و اختیارات بسیار فراوانی از لحاظ قانونی دارد، کل بودجه کشور در اختیار اوست، تمام مدیران ارشد کشور در سطوح مختلف زیر دست او هستند، ولی ایشان با مدیریتی نشسته و تفکری خواب آلوده برای اداره کشور، چهار سال است امیدوار به نظام سلطه نشسته و بدون توجه به سرمایه‌ ها، توانمندی‌ ها و نیروهای جهادی داخلی، ابدا اهل حرکت های خودجوش مردمی نیست، و خود را ناتوان از حل مشکلات مردم می‌ بیند.

مردم برای جبران عقب ماندگی های فراوان ناشی از تشخیص نادرست فرد اصلح، چاره ای ندارند جز اینکه به سوابق و وضعیت قبلی و فعلی آنها نگاه کنند، تا به فرد اصلح برسند.

برای تشخیص ملاک ‌های فرد اصلح روزمه و سابقه کاری خود رئیس جمهور در عملکردها، وعده ها و وضعیت ساده زیستی دولت در این 4 سال و قبل آن، تا سابقه کاری و شخصی همه کاندیداهای دیگر در هر سمتی، از وضعیت حال و گذشته آنها می تواند باعث تشخیص درستِ انتخاب فرد اصلح ، توسط مردم شود.

کاندیدای اصلح را درست انتخاب کردن کمتر از کار جهادی و انقلابی نیست، انتخاب یک فرد اصلح توسط مردم مثل حجت الاسلام رئیسی، یعنی تعیین کسی که بتواند ثروت عظیم مردم را که در بودجه و امکانات و مدیریت‌های کشور متبلور است، را بین همه مردم گسترش دهد، و نیازهای مردم را با این ثروت عظیم در اشتغال و تولید ظرف ده سال آینده برآورده کند، ایشان تفکر مدیریتی داخلی دارند و خط امام راحل را هم به خوبی می شناسند.

تنها راه نجات ایران انتخاب آقای رئیسی برای ریاست جمهوری است

ایران امروز ما به چنین فرد با کفایت، شجاع، با اخلاص، دارای روح مردمی و انقلابی نیاز دارد، کارنامه ایشان نشان می دهد ایشان از سن بیست سالگی در سمت های گوناگون کوچک و بزرگ، شخصیت یکسان و یکنواختی داشته اند، و دوران کاری و وضعیت زندگی کنونی ایشان نشان می دهد که ایشان برعکس بعضی مسئولان دولت فعلی فرزند ریا و ریاست نیستند، که مدام دنبال ثروت باشند. 

در واقع تنها خواسته یک رئیس جمهور و دولتش باید این باشد که خدا وسیله ای برایشان قرار دهد تا به مردم خدمت کنند، و در وقت سختی بتوانند دین خدا را یاری کنند، دولتی که هدفش خدمت به مردم برای رضای خدا باشد، خودش را به دعای خیر بندگان خدا پیوند می زند.

برای انتخاب فرد اصلح، بهترین فرد آن است که امیدوار به سرمایه‌ ها و داشته های بی شمار نیروها و امکانات و توانمندی ‌های داخل کشور باشد، نه انتخابی که چهار سال کشور را، دولت را و نیروهای خودی را ، ناتوان از حل مشکلات می بیند و به بیرون چشم دوخته است.

هر کس دل به ولایت فقیه سپرده است برخیزد، که رای ملت، به دولت ناکارآمد روحانی نه بزرگ است، امروز چهار سال است که تمام قدرت ایران دست دولتی است که بی تدبیری هایش بلای جان مردم و اقتصاد کشور شده، و اکنون در پنهان چند مدیر خود فروخته و معلوم الحال کانال های تلگرامی را با دستمزدهایی بسیار بالا جلو فرستاده اند، تا با هوچی گری و دروغ و تهمت، ناشایستگی هایش را در نداشتن برنامه ای 4 ساله، برای اداره امور کشور پنهان کرده، و کاندیداها را به کاندیداهای جنگ و صلح تقسیم کنند.

ایران ما الان در مرحله ای حساسی قرار دارد و به یک رئیس جمهور اصلح نیاز شدیدی دارد، تا برای اشتغال و تولید و رفع بیکاری تلاش کند، در مناظره ها آقای روحانی از جواب دادن به سوالات طفره میرود، و مشتی حرف‌های کلی و غیر قابل اندازه‌گیری را به عنوان دستاورد 4 ساله اش تحویل مردم می دهد، به همراه آقای جهانگیری همانطور که وعده می دهند دروغ را هم ترجمه می کنند.

وعده های آقای روحانی به مردم در ازای نابودی 90درصد صنعت هسته ای کشور تحقق رونق اقتصادی رفع تحریم ها و ورود سرمایه به کشور بود، اما الان دولت روحانی، امتیازات موهوم و پیش پا افتاده ای را از آمریکائیان مطالبه می کنند، که به خاطر جهل شان در مذاکرات از دست داده اند، و حمله ناجوانمردانه روحانی به دستاوردهای موشکی ایران، اوج درماندگی ایشان در پاسخگوئی به منتقدان دولت بود.

آقای روحانی باید به دنبال نشانه های حماقت خود و تیم مذاکره کننده اش در مذاکرات بگردد، نه اینکه آزمایش موشکی را سپر ناکارآمدی، و غرور مفرط خود کند، آزمایش موشکی هشت ماه بعد از امضای برجام و دو ماه بعد از اجرای برجام اتفاق افتاد، یعنی زمانی که فقط رد پای مکر آمریکا، به جای وعده های آمریکا، روی پیشانی دولت روحانی جا مانده بود.

آقای روحانی 4 سال قبل که شعارهای تدبیر، اعتدال، امید ، رونق اقتصادی و پاسپورت ایرانی و غیره را به مردم ایران وعده می داد، مثل الان متهم نبود که دوستی با آمریکا را از رونق اقتصادی کشور مهم تر می داند، متهم نبود که می خواهد ضعف مدیریت، نداشتن برنامه ای برای اداره کشور ، و اشرافی زندگی کردن خودش و مدیرانش را با امتیاز دهی ویژه به نیروهای خارجی، در قراردادهای جدید نفتی جبران کند، متهم نبود که باور دارد به کشورهایی که بلد باشند سلطه گری کنند باید باج داد، متهم نبود که در بند گره های روحی خود در پی به فراموشی سپردن انقلاب است.

روحانی و یاران اصلاحاتی اش از همان اول به مسیر انقلاب اعتقاد نداشتند، هنوز هم ادعا می کنند، توسعه و پیشرفت امکان ندارد مگر از طریق ارتباط و تعامل با آمریکا، و سالها به بهانه حل مسئله هسته ای، به دنبال رابطه با آمریکا بودند.

آقای روحانی از همان اول به مردم این طور القا می کرد، که رابطه با آمریکا همه مشکلات اقتصادی کشور را برطرف می کند، و در حالی که حقوق حاکمیتی یک ملت، در تمام دنیا مجال اعتنا نیست، ولی ایشان در رویای رسیدن به دوستی با آمریکا ، حتی خلق و خوی اشرافی و خود باختگی خودشان و دولتشان را هم برای نظام سلطه نهادینه کردند.

دولت یازدهم عمر تو کوتاه بود، عظمتت ناچیز ، و آرزویت پست، آیا وقتش نرسیده که از مردم انقلابی ایران دور شوی؟ مردم از تدبیرتان بیزار شده اند، از اعتدال مریض تان رو گردان شده اند، از امیدتان سرخورده شده اند و از ریای خودتان هم به ستوه آمده اند، از ایران دور شوید که ملت ایران شماها را سه طلاقه کرده اند.

 

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( دوشنبه 96/2/18 :: ساعت 9:15 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 112
>> بازدید دیروز: 121
>> مجموع بازدیدها: 221196
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب