سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دشمن ترینِ مردم نزد خدا و دورترینشان درمنزلت نزد او، پیشوای ستمکار است . [.رسول خدا صلی الله علیه و آله]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» برجام پرست دوست شیطان است

مبارزات مردم ایران علیه ددمنشی های آمریکا صرفا برخاسته از انرژی هسته ای و روابط برای مذاکرات برجام نیست، بلکه برخاسته از تاریخِ پر از دخالت ها، غارتگری ها، توطئه ها و دشمنی های کینه توزانه هیئت حاکمه جنایتکار آمریکاست.

آقای روحانی به چیزی بیش از یک کلید نیاز دارد تا وعده های خود مبنی بر برداشتن تحریم ها را به انجام برساند، تحریم هائی که هر روز بیشتر تشدید می شوند، آقای روحانی حتما می داند که بنام هر اکثریتی نمی‌توان خود را مُحق دانست و نظر قطعی داد.

همین آقایانی که ادعا می کنند زبان دنیا را می فهمند، آیا تفکرِ برجام فهمیدن زبان دنیاست؟ یا تفکری از یک حالت انفعالی و یک سیاست کاملا شکست خورده؟، تفکری که بدون آینده نگری و ملاحظات سیاسی مرسوم در دنیا فقط می خواستند خود را به جهانیان اثبات کنند تا آنها نگاه مثبتی به دولت شان داشته باشند، لذا کوتاه آمدن در مقابل مواضع زورگویانه آمریکا را نوعی تنش زدایی و امتیاز دادن به آنها را نوعی امتیاز گیری به حساب آوردند.

برجام طعمه تله ای بود که آمریکائیان از ترس تیغ برخورد انتقام قدرت ایران دست به حیله زدند و از در گفتگو و مذاکره برآمدند، آنها چون نمی توانند در قدرت با ایران در بیافتند می خواهند با خُدعه ایران اسلامی را مغلوب کنند، لذا این دولت باید کاری میکرد تا در مذاکرات نیت پلید آمریکا آشکار می شد.

اما در روند مذاکرات هسته ای هر چقدر دلسوزان و منتقدان، بیشتر عقلانیت و انقلابی گری را فریاد زدند، ولی قدرت طلبانِ طماع، بیشتر گوششان را گرفتند تا حقیقت را نشنوند، حال که معلوم شده همه دانسته های این دولت غلط بوده و تحریم ها هر روز بیشتر می شود، باید بپذیرند که در قاموس دولت اعتدال مذاکرات بُرد بُرد یک حرف مفت است. 

برجام بازی خطرناکی بود برای روابط دولت لیبرال روحانی با آمریکا

سخنان آقای روحانی در رای اعتماد به وزرا صد نار نیارزد وقتی از ظریف برندی در میدان سیاست ساخته، آقای ظریفی که چهار سال وقت تلف کرد تا برجام رو امضا کرد، چهار سال آینده هم باید زور بزند تا جلو پاره شدن برجام را بگیرد، در نهایت جز خسارت محض هیچ نفعی برای ملت نخواهد داشت.

در این چهار سال وعده های آمریکا، مسئولین دولت روحانی را کور و کر کرده بود، و جریانات سیاسی خواهان رابطه با آمریکا در داخل  این دولت نمی خواستند بپذیرند که مذاکرات ایران و آمریکا صرفا یک معامله اقتصادی یا سیاسی نیست، بلکه نقطه برخورد نظام سلطه با انقلاب اسلامی ست.

تفکرِ دولت تدبیر و امید، تفکری است که با دشمن مذاکره می کنند، به او اعتماد می کنند، در تاسیسات هسته ای کشور بتون می ریزند، چرخه امتیاز گیری را از دست می دهند، به عاملان نابودی توان هسته ای کشور مدال می دهند و برایشان تحت عنوان قهرمان دیپلماسی القاب خیرات می کنند، نتیجه این می شود که قبل از برجام، فقط ایران برای تعاملات با جهان تحریم بود، و بعد از برجام، تمام 190 کشور جهان برای معامله با ایران تحریم شدند.

برجام طعنه جنیان شده است بر جهل دولتیان

آقای روحانی و مسئولان دولتش که از پاسخگوئی به وعده های خود عاجز اند و مردم را به سازش و ریا موعظه می کنند، همان افرادی هستند که در برجام اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در ازای مشتی تدبیر پوچ لیبرالی به حراج گذاشتند، یقینا امروزه هم تا جائی پیش خواهند رفت که در برابر نقض های مکرر برجام از طرف آمریکا از خود هیچ واکنشی نشان نخواهند داد، و حتی اگر سه کشور اروپایی هم از برجام خارج شوند باز این دولت با چین و روسیه برجام را حفظ خواهد کرد.

دولت اعتدال عزت مردم را سرکوب و امید آنان را سرخورده کرد، خون شهدا و تلاش همه دانشمندان هسته ای کشور را به بهانه لغو تحریم ها هزینه کرد و تعهداتی باور نکردنی را پذیرفت، حال که تحریم ها لغو نشده و برعکس به طور مداوم افزایش می یابد، دولت بدون هیچ احساس مسئولیتی از پاسخگویی فرار می کند و برای منطقی جلوه دادن توافق برجام، از گزارش های تایید نشده آمار برای بهبود چهره دولت خود استفاده می کند.

برای مردم ایران گرچه داشتن دولتی با تفکر لیبرالی ننگ است اما جرم نیست، این تفکر دیگر به یک تفکر سوخته تبدیل شده ، برای همین از الان روزنامه ها و کانال های ضد انقلاب زنجیره ای دارند با ژست حمایت از دولت انقلاب را می کوبند تا از برخورد قانون در امان باشند، تا برخورد با آن ها برخورد با دولت تلقی شود.

مسئولان این دولت تا دیروز خواهان تعامل با آمریکا بودند، امروز با آنها عکس سلفی می گیرند و فردا در برابر آنها به ذلت تن می دهند، در این چهار سال برای مردم ثابت شد که حرف حق در اینان اثر ندارد، اینان از تاریخ عبرت نمی گیرند و بر جهل خود اصرار دارند.  

برجام صحنه برملا شدن تفکر سازشکارانه دولت روحانی ست

برجام بازی خطرناکی بود که دولت روحانی برای وصال با آمریکا و از بین بردن ارزش های انقلاب در پیش گرفت، و خیلی از مردم ما هنوز از عواقب این توافق نامه خیانت بار برجام که منافع اقتصادی، استقلال، امنیت و عزت ما را هدف گرفته مطلع نیستند.

در ایران هر رئیس جمهوری در هر شرایطی می تواند مسلمان کاملی باشد، فقط کافیست کاری که می کند خالصانه برای رضای خدا و در خدمت به خلق خدا باشد، تنها همین راه می تواند یک رئیس جمهور را مردمی کند و در مسیر درست قرار بدهد، ولی آقای روحانی با تعهد به مردم وعده لغو تحریم ها را داد و با همین وعده ها توانست قدرت را در کشور به دست بگیرد، اما اینک فقط برای خود و دوستانش تعهد دارد نه برای مردم.

دولت آقای روحانی بعد از چهار سال دیگر نمی تواند با حرافی کارش را پیش ببرد، تعارضات و تناقضاتی هم که در این چهار سال در سخنان ایشان دیده شده به دلیل تناقضاتی است که در اندیشه ایشان است، دلیل این امر هم حرافی ایشان است نه عمق معانی سخنان ایشان.

دولت روحانی و دولت آمریکا هر دو غیر قابل اعتمادند

اکنون با برجام نه تنها برگ برنده هسته ای کشور از بین رفته، بلکه عامل تحریم های بیشتر هم شده، و دستاویزی برای چانه زنی در محدود سازی قدرت نظامی کشور برای دشمن ایجاد کرده است.

اوج توان و تخصصِ تفکر لیبرالی آقای روحانی همین برجام و مذاکره با آمریکا بود که به پایان راه خود رسیده، برجام خود به ردِ چندتا از اصول اصلی انقلاب که عزت، استقلال و منافع مردم ایران است تبدیل شده است.

برجام دیگر صحنه آزمایش وعده های دولت آقای روحانی نیست، برجام شکست استراتژی تعامل با آمریکاست و صحنه برملا شدن یک سیاست خواب آلوده، همراه با ناکارآمدی ها یا تصفیه حساب های سیاسی و گاها انتقام و خیانت است.

مقام معظم رهبری پیش از مذاکرات غیرقابل اعتماد بودن آمریکا و خوشبین نبودن مذاکره با آنها را به دولت تذکر داده بودند، ولی برخی از خواص و مسئولین بی بصیرت در این زمینه کوتاهی و خیانت کردند، لذا دیگر غیر از آمریکا که غیر قابل اعتماد است بعضی از مسئولین این دولت هم غیر قابل اعتماد اند.

برجام صحنه برملا شدن تفکر سازشکارانه دولت روحانی ست

خداوندا به همه مردم ایران و بچه های واقعی انقلاب و یاران امام راحل و مقام معظم رهبری (حفظ اله) قدرتی اعطا کن تا انقلاب اسلامی را در زمین محکم کنند و به کسانی که به عهد با آرمان های امام راحل و ارزش های انقلاب وفادار مانده اند عزت ببخش که توئی خداوند بخشاینده مهربان.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( چهارشنبه 96/6/29 :: ساعت 12:57 صبح )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 145
>> بازدید دیروز: 137
>> مجموع بازدیدها: 221734
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب