سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خدایا! به تو پناه می برم از دانشی که بهره نمی دهد و از دلی که فروتن نمی گردد . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» مجله نزدیک به خاتمی چگونه اداره می شود ؟

مجله نزدیک به خاتمی چگونه اداره می شود؟

مجله اصلاح طلب چلچراغ که وظیفه ارتباط گیری با بدنه اجتماعی به وسیله گفتمان جوانان محور را دارد و در سال های اخیر رسما در خدمت جناب آقای محمد خاتمی بوده است این مجله با محوریت قرار دادن مسائل جنسی که این قلم از بازگو کردن آن شرم دارد قصد دهن کجی به مبانی اخلاقی را دارد.علاوه بر کارنامه‌ی این مجله در جریان مطبوعاتی کشور که همواره مملو از مطالب غیر اخلاقی می باشد حضور خبرنگاران ضد انقلاب که بعضا امروز از خارج مطالب این مجله را تهیه می کنند.جای تعجب دارد که هنوز به فعالیت ساختار شکنانه ادامه می دهد. مطالب ساختارشکنانه و لیبرال مسلک این هفته‌نامه توسط افرادی نگاشته می شود که عموما در وبلاگ‌ها و در شبکه‌های اجتماعی خود با زیر پا گذاشتن مسائل اخلاقی، با ناسزاگویی به مبانی و اعتقادات جمهوری اسلامی می پردازند.از جمله این افراد می توان به نیما اکبرپور که امروز مجری برنامه  کلیک در بی بی سی فارسی می باشد، اشاره کرد که در جشن پرحاشیه چلچراغ در سال 86، در کنار خاتمی حضور داشت.یکی دیگر از این افراد توکا نیستانی است وی به عنوان یکی از نویسنده‌های چلچراغ حتی بعد از پناهنده شدن به کانادا در سال1389 بازهم به عنوان نویسنده‌ی ثابت این مجله به انتشار تفکرات خود می پردازد او در وبلاگ شخصی اش علت رفتنش را چنین توضیح داد:
از زندگی مجرمانه خسته شده بودم..... به چند پسر و دختر طراحی درس می‌دادم که مجاز نبود برای طراحی از مدل زنده استفاده می‌کردم که مجاز نبود سر کلاس صحبت‌هایی می‌کردم که مجاز نبود بجای سریال‌های تلویزیون خودمان کانال‌هایی را تماشا می‌کردم که مجاز نبود به موسیقی‌ای گوش می‌کردم که مجاز نبود فیلم‌هایی را می‌دیدم و در خانه نگهداری می‌کردم که مجاز نبود.....
البته باید به جمع نویسندگان چلچراغ افرادی مثل نیوشا ص را نیز اضافه کرد که با کشف حجاب در صفحه فیس بوک خود و انتشار مطالب مبتذل سعی در جذب جوانان برای خواندن این مجله به روش‌های غیر حرفه‌ای و البته غیر اخلاقی بپردازند لازم به ذکر است چندی پیش این مجله مبتذل نویس به سبک و سیاق ژورنال های س.... به بهانه تبلیغ یک محصول بهداشتی(!) در حوزه مسائل جنسی به صورت تاسف باری یک پوستر رنگی تر و تمیز از کاندوم .... چاپ کرده است.
به نظر می رسد بعد از جشن های شب یلدای این مجله که به پارتی های شبانه آقای خاتمی با برخی بازیگران شاخص(!) در عرصه های مذکور جنسی مربوط است حالا وسایل مورد نیاز هم تبلیغ می کند. 
 جالب اینجاست که چلچراغ در غالب نظر یک خواننده خود به نام معنادار شادی می نویسد: آگهی آخر مجله هفته قبل تون خیلی جالب بود و چلچراغ در جوابی وقیحانه می نویسد: هم جالب بود هم کاربردی سعی می کنیم در آینده پیشرفته تراش رو نشون بدیم.

                                                                                                       داریوش بهمنیار

                                                                                            

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( شنبه 90/1/13 :: ساعت 11:25 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

پرده پوشی دامن آلودگان را لازمست
دل به عشق زنده می ماند، چه در دل داری؟ عشق به امام خمینی (ره)
شیطان همیشه در کمین نیات خیر است
کاربران محترم
امام حسین(ع) در ظهر عاشورا با شکیب در عطشی کوتاه تمام تاریخ را س
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 17
>> بازدید دیروز: 89
>> مجموع بازدیدها: 247702
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
جایگاه یک انسان را ایمانش تعیین می کند برای آنکس که ایمان واقعی دارد توانگری و فقر دو روی یک سکه اند یک نفر رئیس جمهور یا وزیر یا ژن خوب است و دیگری یک راننده تاکسی یا لبو فروش و بی سواد، اما نزد خداوند تنها انجام درست و کامل وظیفه ای که خداوند بر دوش هر کدام از انسان ها نهاده مهم است ارزش آدمی به عملکرد اوست نه مقام و رتبه ظاهری اش، ثروت واقعی هر انسانی میزان اخلاص اوست چیزی که فقط خداوند به اندازه آن واقف است. فقط ادعای راه امام راحل را کردن شرط نیست چون این تمامِ دِینِ امام بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن بر راه انقلاب اصل است، ارزش انسان نزد خدا فقط میزان ایمان، عقل و شجاعت است نه چیز دیگر، نه نژاد نه ثروت و نه حتی فرزند یک شخص عالم بودن زیرا فرزند یک عالم بودن نیز تضمینی بر گمراه نشدن یک انسان نیست همان گونه که یار امام راحل بودن دلیلی بر انقلابی ماندن همه یاران امام راحل نشد. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد امامی که خود را در محضر خدا می دید استقلال و منیَتی نه برای خود و نه برای دشمنان خدا نمی دید برای کدخداها کمترین حیثیتی قائل نبود لذا نه می ترسید، نه مأیوس می شد و نه هرگز دچار غرور می گشت او ایمان داشت‏ این انقلاب با اراده و کمک خداوند مکانی برای ظلم ستیزی و حمایت از مظلومان است تا به مومنان بشارت دهد و به ظالمان هشدار. ولی اکثریت مسئولین دولت شش سال است گوئی این سخنان امام خمینی (رضوان اله تعالی علیه) را فراموش کرده اند که فرمودند: مردان بزرگ که خدمت های بزرگی به مردم خود کرده ‏اند اکثر ساده زیست و بی ‏علاقه به زخارف دنیا بوده ‏اند و آنها که اسیر هواهای پست نفسانی و حیوانی بوده و هستند برای حفظ یا رسیدن به آن تن به هر ذلت و خواری می‏ دهند و در مقابل زور و قدرت های شیطانی خاضع و نسبت به توده‏ های ضعیف ستمکار و زورگو هستند ولی وارستگان بر خلاف آنانند.

» پیوندهای روزانه

تابناک [3]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب