سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آن که از او چیزى خواسته‏اند تا وعده نداده آزاد است . [نهج البلاغه]
منطقه و بیداری اسلامی
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» مجله نزدیک به خاتمی چگونه اداره می شود ؟

مجله نزدیک به خاتمی چگونه اداره می شود؟

مجله اصلاح طلب چلچراغ که وظیفه ارتباط گیری با بدنه اجتماعی به وسیله گفتمان جوانان محور را دارد و در سال های اخیر رسما در خدمت جناب آقای محمد خاتمی بوده است این مجله با محوریت قرار دادن مسائل جنسی که این قلم از بازگو کردن آن شرم دارد قصد دهن کجی به مبانی اخلاقی را دارد.علاوه بر کارنامه‌ی این مجله در جریان مطبوعاتی کشور که همواره مملو از مطالب غیر اخلاقی می باشد حضور خبرنگاران ضد انقلاب که بعضا امروز از خارج مطالب این مجله را تهیه می کنند.جای تعجب دارد که هنوز به فعالیت ساختار شکنانه ادامه می دهد. مطالب ساختارشکنانه و لیبرال مسلک این هفته‌نامه توسط افرادی نگاشته می شود که عموما در وبلاگ‌ها و در شبکه‌های اجتماعی خود با زیر پا گذاشتن مسائل اخلاقی، با ناسزاگویی به مبانی و اعتقادات جمهوری اسلامی می پردازند.از جمله این افراد می توان به نیما اکبرپور که امروز مجری برنامه  کلیک در بی بی سی فارسی می باشد، اشاره کرد که در جشن پرحاشیه چلچراغ در سال 86، در کنار خاتمی حضور داشت.یکی دیگر از این افراد توکا نیستانی است وی به عنوان یکی از نویسنده‌های چلچراغ حتی بعد از پناهنده شدن به کانادا در سال1389 بازهم به عنوان نویسنده‌ی ثابت این مجله به انتشار تفکرات خود می پردازد او در وبلاگ شخصی اش علت رفتنش را چنین توضیح داد:
از زندگی مجرمانه خسته شده بودم..... به چند پسر و دختر طراحی درس می‌دادم که مجاز نبود برای طراحی از مدل زنده استفاده می‌کردم که مجاز نبود سر کلاس صحبت‌هایی می‌کردم که مجاز نبود بجای سریال‌های تلویزیون خودمان کانال‌هایی را تماشا می‌کردم که مجاز نبود به موسیقی‌ای گوش می‌کردم که مجاز نبود فیلم‌هایی را می‌دیدم و در خانه نگهداری می‌کردم که مجاز نبود.....
البته باید به جمع نویسندگان چلچراغ افرادی مثل نیوشا ص را نیز اضافه کرد که با کشف حجاب در صفحه فیس بوک خود و انتشار مطالب مبتذل سعی در جذب جوانان برای خواندن این مجله به روش‌های غیر حرفه‌ای و البته غیر اخلاقی بپردازند لازم به ذکر است چندی پیش این مجله مبتذل نویس به سبک و سیاق ژورنال های س.... به بهانه تبلیغ یک محصول بهداشتی(!) در حوزه مسائل جنسی به صورت تاسف باری یک پوستر رنگی تر و تمیز از کاندوم .... چاپ کرده است.
به نظر می رسد بعد از جشن های شب یلدای این مجله که به پارتی های شبانه آقای خاتمی با برخی بازیگران شاخص(!) در عرصه های مذکور جنسی مربوط است حالا وسایل مورد نیاز هم تبلیغ می کند. 
 جالب اینجاست که چلچراغ در غالب نظر یک خواننده خود به نام معنادار شادی می نویسد: آگهی آخر مجله هفته قبل تون خیلی جالب بود و چلچراغ در جوابی وقیحانه می نویسد: هم جالب بود هم کاربردی سعی می کنیم در آینده پیشرفته تراش رو نشون بدیم.

                                                                                                       داریوش بهمنیار

                                                                                            

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » داریوش احمد رضا بهمنیار ( شنبه 90/1/13 :: ساعت 11:25 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
تعریف ناقص از حقیقت لیبرال دموکراسی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
اسرائیلیان غاصب و آواره یهودی
مرز میان حق و باطل یک تار موست
باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد
تحمل عُسرت و تنگدستی
انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند
برجام دندان دردِ ملت انقلابی ایران است
به حیرتیم که ای خاک پیر با برکت ، چقدر از دل سنگت جوان درآوردیم
برای مبارزه با ام الشیطان سلاحی دو دَم لازم است
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 149
>> بازدید دیروز: 121
>> مجموع بازدیدها: 221233
» درباره من

منطقه و بیداری اسلامی
داریوش احمد رضا بهمنیار
سی سال قبل امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) از میان ما رفت با شکوهی بزرگ و بی نظیر، ما مردم ایران او را تشییع کردیم و این اندوهی بزرگ بر دل هایمان برجای گذاشت اندوهی برای ما و شادی برای او، چرا که مرگ حق است و بازگشت به سوی پروردگار، اما ما مردم ایران مومن ترین بنده خدا در زمان معاصر را از دست دادیم. همه ما روزی از این دنیا خواهیم رفت و بیشتر گناهان ما از آنجاست که این واقعیت بزرگ یعنی مرگ را فراموش می کنیم هزاران انسان از اول پیدایش آمدند که حال نشانی از آنان نیست برخی انسان ها به راه راست هدایت یافتند و برخی نه، چند صباحی دیگر قطعا هیچکدام از ما نیز در این دنیا نخواهیم ماند و به سرای دیگر خواهیم رفت پس باید بکوشیم در کار نیک که تنها چیزیست که با خود خواهیم برد و از تاریخ عبرت بگیریم که کسانی که از گذشتگان خود پند نگیرند خود عبرت دیگران خواهند شد. این که بر رفتن امام راحل بگرییم موجه است اما این تمام دِینِ امام راحل بر گردن ما نیست بلکه تداوم و ماندن در راه او که راه خداست اصل است اینک حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر عظیم الشأن مسلمانان جهان و جانشین امام راحل، راه او را که همان راه خداست را ادامه می دهند و مسلمانان همه عالم را بر زمین سرافراز خواهند ساخت تا نظام جمهوری اسلامی به عنوان یادگاری در تاریخ بشر از حکومت مقتدر الهی بر زمین باقی بماند. آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را ظرف چند سال از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک رژیم چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمتِ قدرت پروردگار عالم شکل گرفته است، اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد، در آنجا که تدبیر عقل انسان و قدرت او به انتهای خود برسد عظمت اعجاز انقلاب اسلامی نمایان می شود، امروز خداوند می خواهد این انقلاب را به پیروزی برساند تا نمونه ای باشد از حکومت الهی بر زمین که با اعجاز او همراه شده است بزرگی از آن خداست و سپاس او را که هوشمندترین و مقرب ترین بندگانش را به رهبری ما گمارده است. باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد

» پیوندهای روزانه

تابناک [2]
انتخاب [2]
پایگاه خبری انقلاب نیوز
شبکه اطلاع رسانی دانا
موسسه فرهنگی راسخون
نقل قول - وبلاگ نویسان خوزستانی
پایگاه خبری مشهد پیام [1]
شبکه خبری تحلیلی تیتر یک [1]
پایگاه خبری لنگر نیوز
ظهور
وب سایت خبری تحلیلی رصد [1]
وبلاگ نویسان خراسان رضوی [3]
سواد رسانه ای ایرانیان [1]
وبگاه جوان انقلابی [1]
پایگاه خبری شلمچه نیوز
[آرشیو(16)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
برجام برای برداشتن تحریم ها بوده . جریانی منحرف از انقلاب اسلامی . دل به عشق زنده می ماند عشق به امام خمینی (ره) . حضرت فاطمه (س) مصمم برای شهادت در تکلیفی الهی[-1] .
» آرشیو مطالب
پاییز 86
زمستان 1386
بهار 1387
مرداد 87
شهریور 87
تابستان 1387
خرداد 88
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
فروردین 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
تابستان 93
پاییز 93
زمستان 93
تابستان 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96
زمستان 96
بهار 97
تابستان 97
پاییز 97
زمستان 97
بهار 98
تابستان 98
پاییز 98
زمستان 98
بهار 99

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
تابناک
خبرگزاری فارس
شبکه العالم
عمارنامه
پایگاه خبری فرهنگ نیوز
رجا نیوز
جام نیوز
پایگاه خبری فاش نیوز
پایگاه خبری بولتن نیوز
پایگاه تحلیل خبر باصر
پارس نیوز
مشرق نیوز
شبکه خبر
شبکه دانا
جوان انقلابی
خیبر آنلاین
ادیان نیوز
انقلاب نیوز
روایت نو
بسیج پرس

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب